8Undefined offset: 2
405/home/mashhadmas/domains/files_program/load_path.php
قیمت ماساژ در مشهد - تعرفه ماساژ درمانی - مشهد ماساژ
مشهد ماساژ > انواع ماساژ در مشهد > قیمت ماساژ در مشهد - تعرفه ماساژ درمانی

فهرست قیمت ماساژ در مشهد، کلینک تخصصی مشهد ماساژ

قیمت ماساژ در مشهد - تعرفه ماساژ در مشهد - هزینه ماساژ در مشهد | کلینیک تخصصی مشهد ماساژ

قیمت ماساژ در مشهد - تعرفه ماساژ در مشهد - هزینه ماساژ درمانی در مشهد | کلینیک تخصصی مشهد ماساژ

تعرفه ی ماساژ در مشهد

شما همشهریان عزیز مشهدی می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی مشهد ماساژ از مشاوره ی رایگان ماساژ بهره برده و یک جلسه ی ماساژ رایگان را تجربه نمایید تا ضمن آشنایی کامل با خدمات ماساژی که توسط ماساژور ها، ماساژ تراپیست ها، ماسور ها و مربیان حرفه ای و کارآزموده ی کلینیک تخصصی مشهد ماساژ انجام می شود، تفاوت خدمات ارائه شده در کلینیک تخصصی مشهد ماساژ را با دیگر مراکز ماساژ در مشهد مقایسه نموده و ضمن اطلاع از میزان تعرفه ماساژ در مشهد با افق دید باز به انتخاب آگاهانه اقدام کنید. بر این باوریم که گرفتن ماساژ و یا مراقبت از پوست یک کار تجملی نمی باشد، بلکه یک سرمایه گذاری ارزشمند است که روح و جسم ما به آن نیاز دارد. خدمات اسپا و ماساژ در دو بخش مجزا ارائه می گردند و ماساژ خانم ها و ماساژ آقایان می توانند بصورت همزمان و در تمام ساعات کاری از این خدمات استفاده کنید.


در کمال آرامش قدم به دنیایی متفاوت بگذارید و به ما اجازه دهید تا با ارائه مجموعه ای از عالی ترین خدمات ماساژ، تجربه ای دلپذیر و خاطره ای خوب برای شما بسازیم. منوی متنوع خدمات ما بر پایه احترام و توجه به نیازهای شما طراحی شده است. اگر می خواهید فشارها و خستگی های زندگی روزمره را پشت سر بگذارید و یا اگر مایلید ظاهر خود را سرزنده و جوان نگاه دارید، حتماً انتخابی در "حس خوب زندگی" خواهید داشت. مؤسسین و تمامی کارکنان کلینیک تخصصی مشهد ماساژ با اعتقاد کامل به راهی که در پیش گرفته اند بر آن هستند تا خدمات مربوط به انواع ماساژ را به صورت حرفه ای و تخصصی انجام داده تا این ورزش مفرح و پرنشاط و پر آرامش راهی باشد به رسیدن سلامت و شادابی ی تمامی ی مراجعین و داوطلبان خدمات ماساژ در مشهد.

قیمت ماساژ در مشهد - تعرفه ماساژ در مشهد - قیمت ماساژ در مشهد | کلینیک تخصصی مشهد ماساژ

لیست قیمت ماساژ در مشهد، کلینیک تخصصی مشهد ماساژ

ماساژ سوئدی

زمان ۶۰ دقیقه / ۹۰ دقیقه

قیمت ماساژ: برای اطلاع از قیمت تماس حاصل فرمایید.


ماساژ سوئدی بسیار مفید برای افزایش سطح اکسیژن در خون، کاهش سموم عضلات، بهبود گردش خون، انعطاف پذیری بدن و کاهش تنش است. ماساژ سوئدی یکی از انواع ماساژ سهل و آسان برای تمام بدن است و مناسب افرادی می باشد که: تازه به ماساژ روی آورده‌اند؛ تنش ماهیچه‌ای بسیار دارند؛ و نسبت به لمس دست‌ها حساس می باشند.


ماساژ تایلندی

زمان ۶۰ دقیقه / ۹۰ دقیقه

قیمت ماساژ
: برای اطلاع از قیمت تماس حاصل فرمایید.


ماساژ تایلندی یک گونه ماساژ درمانی و سنتی است برای رهایی از استرس و فشار عصبی. ریشه های این نوع ماساژ را می توان در یوگا، طب آیورودا و تمرینات و آداب معنوی بودا رهگیری نمود. علاوه بر این، ماساژ تایلندی برای درمان کمردرد، گرفتگی گردن، درد شانه و آسیب هایی که در حین ورزش به ماهیچه ها وارد می شود و کشیدگی تاندون کاربرد زیادی دارد.


ماساژ کمپرس گیاهی

زمان ۳۰ دقیقه

قیمت ماساژ
: برای اطلاع از قیمت تماس حاصل فرمایید.


ماساژ کمپرس گیاهی شامل استفاده از بسته های فشرده و گرم گیاهان معطر و ادویه می باشد و در اصل زنان تایلندی برای از بین بردن درد زایمان از آن بهره برده می شد. در این نوع ماساژ، بسته های حاوی گیاهان معطر ابتدا مرطوب و سپس بخار داده شده و به آرامی روی نقاط خاصی از بدن گذاشته می شود تا قدرت شفادهی گیاهان از طریق منافذ پوست منتقل گردد.


ماساژ روغن معطر با حوله داغ

زمان ۹۰ دقیقه

قیمت ماساژ: برای اطلاع از قیمت تماس حاصل فرمایید.


در طول ماساژ آروماتراپی پوست گرم شده و خون در سطح پوست جریان سریعتری پیدا می نماید. افزایش گردش خون و از بین بردن سموم بدن از جمله ویژگی های این نوع ماساژ بوده که باعث بهبودی بیماری یا هرگونه آسیب می شود. همانطور که گردش خون افزایش می یابد روغن ها از طریق پوست جذب می شوند و به تمام ارگان های بدن نفوذ می نمایند.


ماساژ شمع

زمان ۶۰ دقیقه / ۹۰ دقیقه

قیمت ماساژ: برای اطلاع از قیمت تماس حاصل فرمایید.


در ماساژ شمع، ماساژی متفاوت و مفرح را با تأثیر نرم کنندگی بالای پوست تجربه خواهید نمود. شمع مورد استفاده در ماساژ شمع از جنس پارافین نبوده بلکه از روغن های طبیعی و کره های مخصوص در ساخت آن استفاده شده و هیچ گونه آلرژی و حساسیتی را در این نوع ماساژ ایجاد نمی کند.


ماساژ سنگ داغ

زمان ۹۰ دقیقه

قیمت ماساژ
: برای اطلاع از قیمت تماس حاصل فرمایید.


ماساژ سنگ داغ یکی از روش‌های ماساژ درمانی محسوب می شود که به شما کمک می‌کند تا تنش عضلات خود را کاهش داده و بافت‌های آسیب دیده بدن‌تان را درمان کنید. اگر این ماساژ را تجربه کرده باشید قطعا مشاهده کرده‌اید که بعد از انجام آن احساس راحتی عمیقی به شما دست می‌ دهد.

کلینیک تخصصی مشهد ماساژ

نگاهی مختصر برخدمات ارائه شده کلینیک

مرکز تخصصی مشهد ماساژ مرکز اصلی ماساژ در مشهد دارای مجوز رسمی از فدراسیون پزشکی ورزشی و انجمن طب سنتی، همراه ماسور های حرفه ای خانم و ماسور های متخصص آقا و دارای مدرک معتبر و از همه مهمتر مدیریت قوی و متفاوت تلاش دارد بهترین خدمات ماساژ در مشهد را به شما ارائه کند تا شما عزیزان لحظاتی آرامش بخش را در مشهد ماساژ تجربه کنید. مدیریت کلینیک تخصصی مشهد ماساژ هدف خود را بر این مورد متمرکز کرده است که با ارائه ی خدمات باور نکردنی رضایت مندی شما را افزایش دهد چرا که در مجموعه مشهد ماساژ الویت اول و آخر شما عزیزان هستید. مختصری از فعالیت های مجوعه مشهد ماساژ به شرح زیر می باشد:
ماساژ کمپرس گیاهی
: این ماساژ در کاهش کوفتگی بدن و تسکین و آرامش بخشی و بهبود جریان خون تاثیرات معجزه آسایی دارد و مدت زمان استفاده از ماساژ کمپرس گیاهی طبق خواسته شما ۶۰، ۹۰ و ۱۲۰ دقیقه می باشد.
ماساژ تایلندی
: تیم حرفه ای و متخصص کلینیک مشهد ماساژ، ماساژ تایلندی که یکی از هنرهای کهن شفا بخشی در طب سنتی تایلندی است را به بهترین نحوه و در بهترین محیط به شما ارائه می کنند.
ماساژ شکلات
: ماساژ شکلات علاوه بر شفافیت و تغذیه پوست به واسطه کافئین موجود در شکلات، موجب شکستن سلولیت ها و افزایش فرایند چربی سوزی می شود. ماساژ شکلات صرفا یک ماساژ لاکچری محسوب نمی شود و برای بدن و روان بسیار مثمر ثمر خواهد بود.
ماساژ سوئدی
: باتوجه به اینکه ماساژ سوئدی اولین روش ماساژ مدرن در غرب است را می توانید در مشهد ماساژ دریافت کنید و از آن لذت ببرید.
ماساژ صورت
: ماساژ صورت ماساژی است منحصر به فرد برای کسانی که می خواهند صورتی سالم، جوان و شاداب داشته باشند. ماسورهای حرفه ای مشهد ماساژ با سال ها تجربه این ماساژ را به شما ارائه می کنند.
ماساژ کره گیاهی
: استفاده از ماساژ کره گیاهی باعث رفع خشکی و روشن شدن پوست می شود. ماساژ کره گیاهی همچنین به علت رایحه ویژه مارگارین نوعی رایحه درمانی نیز به شمار می آید.
ماساژ شمع
: با توجه به اینکه ماساژ شمع باعث تسکین درد با استفاده از روغن گرم گیاهی تاثیر بسیار زیادی در تسکین دردهای عضلانی استخوانی و اسپاسم ها دارد، چنانچه شما از درد های عضلانی رنج می برید می توانید در کلینیک تخصصی مشهد ماساژ از ماساژ شمع کمک بگیرید.
ماساژ سنگ داغ
: اگر شما نیز علاقه به ماساژ داشته و به مراکز ماساژ مراجعه کرده باشید قطعا نام ماساژ سنگ داغ را شنیده‌اید. ماساژ سنگ داغ یکی از انواع ماساژ‌هایی است که در مرکز تخصصی مشهد ماساژ عرضه می گردد.
ماساژ شیر و عسل
: ماساژ شیر و عسل به عنوان یک ماساژ نرم و از قدیمی ترین روش های ماساژ در تبت به شمار می آید. ماساژ شیر و عسل با بالاترین کیفیت را در کلینیک تخصصی مشهد ماساژ تجربه نمایید.
ماساژ رویال تایلندی
: ماساژ رویال تایلندی ترکیب کاملی است از یک ساعت ماساژ رویال تایلندی و ۳۰ دقیقه ماساژ سر و صورت است شما می توانید در مشهد ماساژ این نوع ماساژ را دریافت کنید.
ماساژ آروماتراپی
: کلمه ی آروماتراپی از دو واژه ی آروما به معنای عطر یا بو و تراپی به معنای درمان یا معالجه تشکیل شده است با انجام ماساژ آروماتراپی در مجموعه مشهد ماساژ می توانید به افزایش گردش خون و از بین بردن سموم بدن خود کمک کنید.
از خدمات دیگر در کلینیک تخصصی مشهد ماساژ می توان به خدمات اسپا، ماساژ سر، ماساژ درمانی، آموزش ماساژ درمانی، ماساژ در منزل، ماساژ بانوان مشهد، ماساژ آقایان مشهد، ماساژ دست، ماساژ پا و ماساژ پرفرمنس اشاره نمود.

مقالات مرتبط با ماساژ

تمامی حقوق این سایت متعلق به کلینیک تخصصی مشهد ماساژ می باشد.