8Undefined offset: 2
405/home/mashhadmas/domains/files_program/load_path.php
ابزار ماساژ - وسایل ماساژ مشهد - مشهد ماساژ
مشهد ماساژ > انواع ماساژ در مشهد > ابزار ماساژ - وسایل ماساژ مشهد

ابزار و وسایل ماساژ

ابزار ماساژ - وسایل ماساژ - لوازم ماساژ - ادوات ماساژ - ماساژ درمانی | کلینیک تخصصی مشهد ماساژ

ابزار ماساژ - انواع وسایل ماساژ - انواع لوازم ماساژ - ادوات ماساژ - ماساژ درمانی | کلینیک تخصصی مشهد ماساژ

ابزار و وسایل ماساژ مناسب، گام اول برای ماساژ ایده آل

برای استارت یک ماساژ ایده آل بایستی بهترین نوع لوازم را انتخاب نمود تا پروسه ی ماساژ توسط ماسور برای مشتری لذت بخش و آرامش بخش باشد. در مورد اینکه چه لوازمی نیاز دارید تا اقدامات ماساژ را به خوبی انجام دهید، بسیار تفکر کنید. با توجه به این مقوله مهم، ما در کلینیک تخصصی مشهد ماساژ این راهنما را برای خرید انواع تجهیزات مورد نیاز ماساژ ترتیب داده ایم. پس از بررسی و خوانش این راهنما، شما باید درک کامل از همه چیزهایی که لازم است برای شروع فراهم نمایید، داشته باشید. با بررسی لوازم ماساژ در مشهد همراه متخصصان کلینیک تخصصی مشهد ماساژ باشید.


انواع سنگ داغ ماساژ و حوله ماساژ

به عنوان یک فرد ماساژ درمانگر (ماسور)، ارائه حوله گرم ماساژ به مشتریان پس از یک جلسه ماساژ راهی فوق العاده برای کمک به آنها پایان جلسه ای لذت بخش می باشد. شما همچنین می توانید از حوله برای پاک کردن روغن و کرم استفاده کنید. این حوله ماساژ حتی می توانند برای قرار دادن سنگ بر روی بدن نیز مورد استفاده قرار گیرد.
بلاشک سنگ ماساژ راهی عالی برای برخوداری از ماساژی با کیفیت استد. این روزها بسیاری از همشهریان عزیز مشهدی که خواستار دریافت ماساژ در مشهد هستند ماساژ سنگ داغ را انتخاب اول خود قرار داده اند. این سنگ نخست در داخل هیترهای مخصوص که اشباع از آب هستند گرم شده و سپس برروی بدن فرد ماساژ گیرنده قرار می گیرد. این سنگ ها عموما از جنس بازالت هستند و به "ماساژ با سنگ داغ" شناخته می گردند. نقاط قرارگیری این نوع سنگ‌ها به وسیله ماساژور مشخص می‌ شود ولی به صورت معمول این سنگ‌ها در این نقاط قرار می‌ گیرد: در امتداد ستون فقرات، بالای معده، بر روی قفسه سینه، بر روی دست و پاها، و بر روی صورت.

ابزار ماساژ - وسایل ماساژ - لوازم ماساژ - ادوات ماساژ - سنگ داغ ماساژ | کلینیک تخصصی مشهد ماساژ

ابزار ماساژ - وسایل ماساژ - لوازم ماساژ - ادوات ماساژ - تخت ماساژ | کلینیک تخصصی مشهد ماساژ

تخت مخصوص ماساژ

تعدادی از انواع تخت های ماساژ وجود دارند که هر یک مزایا و معایب خود را دارند. انتخاب تخت مناسب شامل در نظر گرفتن نیازهای فردی شما به عنوان یک متخصص می باشد. در اینجا هیچ گزینه "مطلقی" وجود ندارد، هر ماساژ درمانگر منحصر به فرد و هر نوع سبک ماساژ دارای نیازهای خاص خود می باشد. شاید بیش از هر قطعه دیگر، تخت ماساژ مرکز توجه اقدامات ماساژ است. بدون تخت ماساژ عموما کاری از دست شما بر نخواهد آمد. به طور کلی تخت های ماساژ به ۳ نوع تقسیم می شوند: تخت ماساژ ثابت، تخت ماساژ قابل حمل (پرتابل)، تخت ماساژ برقی (هیدرولیکی).


بولستر ماساژ، کاور تخت ماساژ و روکش یک بار مصرف ماساژ

حفظ سلامتی در ماساژ درمانی و ماساژ در مشهد تنها چیزی نیست که باید نگران آن بود، مشتریان باید راحت باشند. بولستر ها و بالش ها در حالی که افراد ماساژ را دریافت می نمایند، راحتی بسیاری را برایشان به ارمغان می آورد. بولستر ها در شکل های مختلفی طراحی شده اند، بعضی از آنها برای قرار گرفتن در زیر زانو طراحی شده اند تا فشار بر روی کمر کاهش یابد. استفاده از روکش ها و کاور های اختصاصی تخت ماساژ جهت رعایت بهداشت و سلامت محیط مهم می باشد. شما ممکن است در روز مشتریان زیادی داشته باشید و عدم استفاده از روکش یکبار مصرف برابری می نماید با انتقال حساسیت و بیماری.

ابزار ماساژ - وسایل ماساژ - لوازم ماساژ - بولستر ماساژ - کاور تخت ماساژ | کلینیک تخصصی مشهد ماساژ
ابزار ماساژ - وسایل ماساژ - تخت ماساژ پرتابل - تخت ماساژ ثابت - ماساژ درمانی | کلینیک تخصصی مشهد ماساژ

تخت ماساژ ثابت و تخت ماساژ قابل حمل

تخت ماساژ ثابت برخی از مشکلات مربوط به تخت های قابل حمل را تصحیح می نماید، این تخت ماساژ قوی و از پایداری بیشتری برخوردار استمی باشد و می توانند مشتریان با وزن بیشتر را نیز تحمل کند. اما این نوع از تخت ماساژ را نمی توان به راحتی جابجا نمود. علاوه بر این، عموما برای تنظیم ارتفاع کار از انواع تخت های دیگر سخت تر هستند. البته، اگر تنها کسی هستید که از آن استفاده می نمایید، لزوما مشکلی وجود نخواهد داشت. اما اگر از تخت به غیر از شما دیگر ماساژور ها نیز استفاده می نمایند، ممکن تنظیم ارتفاع برای آنها مهم باشد.تخت ماساژ قابل حمل، ابتدا به ساکن جمع شدن و حابجایی در آنها مهمترین ویژگی است. شما به راحتی می توانید تخت ماساژ را حمل کرده و در مکان های مختلف اقدام به انجام ماساژ نمایید. این تخت های ماساژ به طور کلی از وزن کمتری نسبت دیگر تخت ها برخوردار هستند. در زمان خرید تخت ماساژ در مشهد حتما به کیفیت بدنه ی تخت توجه نمایید. استجکام و پایداری پایه های تخت را کاملا بررسی نمایید، کیفیت پایین این تخت ها ممکن است پایه های ضعیفی داشته باشد و فرد با وزن زیاد را تحمل نکنید.
در یک کلام به شما پیشنهاد می کنیم ابتدا تحقیقات خود را درباره انواع تخت ماساژ در مشهد انجام دهید و سپس به خرید تخت ماساژ اقدام کنید.


تخت ماساژ برقی

در حال حاضر بهترین نوع تخت ماساژ در مشهد موجود هست و شما می توانید با توجه به جنس کار و میزان بودجه خود یکی از تخت های ماساژ را انتخاب و خریداری نمایید. کلینیک تخصصی مشهد ماساژ به شما پیشنهاد می نماید شروع با یک میز قابل حمل می تواند ایده ای عالی برای ماساژ درمانگر جدید به حساب آید. این تخت ماساژ فوق العاده مقرون به صرفه می باشد و به شما اجازه می دهد در مکان های مختلف کار کنید و ماساژ در مشهد را برای مشتریان اعمال کنید. مهم این است که پس از خرید تخت ماساژ بتوانید بهترین و حرفه ای ترین خدمات ماساژ مشهد را عرضه دارید تا مشتریان خود را راضی نگه دارید. تخت ماساژ برقی بسیار بسیار محکم اند و به طور کلی برای سال ها زیادی قابل استفاده هستند. اما مهمتر از همه آنها می توانند به راحتی تنظیم گردند. این ممکن است به عنوان یک مسئله جزئی به نظر می رسد، اما استفاده آسان برای تنظیم ارتفاع و موقعیت میز برای ماساژور و مشتری تنها با فشار یک دگمه، می تواند صرفه جویی در زمان را نتیجه دهد. ضعف این تخت ماساژ نبود قابلیت حمل در آنها ست، همچنین قیمت بالای این تخت ماساژ و همچنین صرف هزینه های تعمیر اگر سیستم هیدرولیکی دچار خرابی گردد.

ابزار ماساژ - وسایل ماساژ - لوازم ماساژ - تخت ماساژ برقی - ماساژ درمانی | کلینیک تخصصی مشهد ماساژ

ابزار ماساژ - وسایل ماساژ - لوازم ماساژ - لوسیون ماساژ - انواع روغن ماساژ | کلینیک تخصصی مشهد ماساژ

انواع لوسیون ماساژ، روغن ماساژ و کرم ماساژ

همه روغن ها و کرم ها یکسان و مشابه یکدیگر نیستند. برخی از روغن های ماساژ در مشهد مواد تشکیل دهنده ای دارند که می توانند واکنش های آلرژیک در بیماران مبتلا به حساسیت پوستی ایجاد نمایند. انتخاب یک روغن ماساژ با کیفیت و خاص به شرکت تولید کننده، چگالی، روانی، چسبنده بودن و عطر آننها بستگی مستقیم خواهد داشت. انواع روغن ماساژ در مشهد می تواند به: یاسمن (جاسمین)، نارگیل، بادامدر حالی که انواع مختلفی از ماساژ وجود دارد، اکثریت آنها موردی مشترک دارند: آنها شامل استفاده از نوع روان درمانی است که به پوست مشتری برای کاهش اصطکاک استفاده می گردد. بدون یک روغن ماساژ، کرم ماساژ و یا لوسیون خاص، کیفیت ماساژ افت کرده و انجام آن بسیار سخت خواهد بود. آنها یکی از لوازم ماساژ مورد نیاز برای همه ماساژور ها می باشد.


به یاد داشته باشید که روغن ماساژ تنها برای تماس فیزیکی کاربرد ندارد، روغن ماساژ همچنین می تواند حتی حاوی عطری معطر باشد و تبدیل به روشی عالی برای ارائه ماساژ آروماتراپی به مشتریان در پروسه ماساژ درمانی گردد. عطرهای مناسب می توانند مشتری را آرام نمایند. به خاطر داشته باشید که تصورات بویایی مشتری به آسایش و لذت بردن کلی آنها کمک می نماید، همانند: روشنایی خوب، تختی راحت و موسیقی آرامش بخش.

ابزار ماساژ - وسایل ماساژ - روغن ماساژ - ماساژ روغن - ماساژ درمانی | کلینیک تخصصی مشهد ماساژ

کلینیک تخصصی مشهد ماساژ

نگاهی مختصر برخدمات ارائه شده کلینیک

مرکز تخصصی مشهد ماساژ مرکز اصلی ماساژ در مشهد دارای مجوز رسمی از فدراسیون پزشکی ورزشی و انجمن طب سنتی، همراه ماسور های حرفه ای خانم و ماسور های متخصص آقا و دارای مدرک معتبر و از همه مهمتر مدیریت قوی و متفاوت تلاش دارد بهترین خدمات ماساژ در مشهد را به شما ارائه کند تا شما عزیزان لحظاتی آرامش بخش را در مشهد ماساژ تجربه کنید. مدیریت کلینیک تخصصی مشهد ماساژ هدف خود را بر این مورد متمرکز کرده است که با ارائه ی خدمات باور نکردنی رضایت مندی شما را افزایش دهد چرا که در مجموعه مشهد ماساژ الویت اول و آخر شما عزیزان هستید. مختصری از فعالیت های مجوعه مشهد ماساژ به شرح زیر می باشد:
ماساژ کمپرس گیاهی
: این ماساژ در کاهش کوفتگی بدن و تسکین و آرامش بخشی و بهبود جریان خون تاثیرات معجزه آسایی دارد و مدت زمان استفاده از ماساژ کمپرس گیاهی طبق خواسته شما ۶۰، ۹۰ و ۱۲۰ دقیقه می باشد.
ماساژ تایلندی
: تیم حرفه ای و متخصص کلینیک مشهد ماساژ، ماساژ تایلندی که یکی از هنرهای کهن شفا بخشی در طب سنتی تایلندی است را به بهترین نحوه و در بهترین محیط به شما ارائه می کنند.
ماساژ شکلات
: ماساژ شکلات علاوه بر شفافیت و تغذیه پوست به واسطه کافئین موجود در شکلات، موجب شکستن سلولیت ها و افزایش فرایند چربی سوزی می شود. ماساژ شکلات صرفا یک ماساژ لاکچری محسوب نمی شود و برای بدن و روان بسیار مثمر ثمر خواهد بود.
ماساژ سوئدی
: باتوجه به اینکه ماساژ سوئدی اولین روش ماساژ مدرن در غرب است را می توانید در مشهد ماساژ دریافت کنید و از آن لذت ببرید.
ماساژ صورت
: ماساژ صورت ماساژی است منحصر به فرد برای کسانی که می خواهند صورتی سالم، جوان و شاداب داشته باشند. ماسورهای حرفه ای مشهد ماساژ با سال ها تجربه این ماساژ را به شما ارائه می کنند.
ماساژ کره گیاهی
: استفاده از ماساژ کره گیاهی باعث رفع خشکی و روشن شدن پوست می شود. ماساژ کره گیاهی همچنین به علت رایحه ویژه مارگارین نوعی رایحه درمانی نیز به شمار می آید.
ماساژ شمع
: با توجه به اینکه ماساژ شمع باعث تسکین درد با استفاده از روغن گرم گیاهی تاثیر بسیار زیادی در تسکین دردهای عضلانی استخوانی و اسپاسم ها دارد، چنانچه شما از درد های عضلانی رنج می برید می توانید در کلینیک تخصصی مشهد ماساژ از ماساژ شمع کمک بگیرید.
ماساژ سنگ داغ
: اگر شما نیز علاقه به ماساژ داشته و به مراکز ماساژ مراجعه کرده باشید قطعا نام ماساژ سنگ داغ را شنیده‌اید. ماساژ سنگ داغ یکی از انواع ماساژ‌هایی است که در مرکز تخصصی مشهد ماساژ عرضه می گردد.
ماساژ شیر و عسل
: ماساژ شیر و عسل به عنوان یک ماساژ نرم و از قدیمی ترین روش های ماساژ در تبت به شمار می آید. ماساژ شیر و عسل با بالاترین کیفیت را در کلینیک تخصصی مشهد ماساژ تجربه نمایید.
ماساژ رویال تایلندی
: ماساژ رویال تایلندی ترکیب کاملی است از یک ساعت ماساژ رویال تایلندی و ۳۰ دقیقه ماساژ سر و صورت است شما می توانید در مشهد ماساژ این نوع ماساژ را دریافت کنید.
ماساژ آروماتراپی
: کلمه ی آروماتراپی از دو واژه ی آروما به معنای عطر یا بو و تراپی به معنای درمان یا معالجه تشکیل شده است با انجام ماساژ آروماتراپی در مجموعه مشهد ماساژ می توانید به افزایش گردش خون و از بین بردن سموم بدن خود کمک کنید.
از خدمات دیگر در کلینیک تخصصی مشهد ماساژ می توان به خدمات اسپا، ماساژ سر، ماساژ درمانی، آموزش ماساژ درمانی، ماساژ در منزل، ماساژ بانوان مشهد، ماساژ آقایان مشهد، ماساژ دست، ماساژ پا و ماساژ پرفرمنس اشاره نمود.

مقالات مرتبط با ماساژ

تمامی حقوق این سایت متعلق به کلینیک تخصصی مشهد ماساژ می باشد.