8Undefined offset: 2
405/home/mashhadmas/domains/files_program/load_path.php
ماساژ شمع در مشهد - خواص ماساژ شمع - مشهد ماساژ
مشهد ماساژ > انواع ماساژ در مشهد > ماساژ شمع در مشهد - خواص ماساژ شمع

ماساژ شمع

ماساژ شمع - ماساژ شمع در مشهد  | کلینیک تخصصی مشهد ماساژ

ماساژ شمع در مشهد - مزایای ماساژ شمع | کلینیک تخصصی مشهد ماساژ

مزایای ماساژ شمع برای بدن

مزایای ماساژ درمانی بی حد و حصر می باشد. ماساژ به درمان درد پشت، سردرد، استئوآرتریت، تسکین علائم سرطان و اضطراب کمک می نماید. در این راستا یکی از لوازم ماساژ مهم شمع ماساژ می باشد. استفاده از شمع ماساژ باعث افزایش آرامش، تسکین دهنده درد، بهبود زخم ها و صدمات، افزایش احساس اطمینان، کاهش تنش، سفتی و خشکی بدن می گردد. ماساژ با شمع باعث می شود که تنفس بهتر شود، به گردش خون در سراسر بدن کمک می نماید، مایه افزایش هوش و انرژی می شود و همچنین درمانی برای انواع بیماری های روانی و ذهنی می باشد.
هنگامی که موم ذوب می گردد، روغنی داغ برای شما فراهم می گردد که گرمای ایجاد شده باعث پراکندگی عطر شمع به فضا و جذب آن بر پوست بدن می گردد که دارای ماندگاری بالایی جهت خوشبو کنندگی بدن دارد. استفاده از شمع ماساژ سبب تقویت سلامت روحی، جسمی و معنوی ما می شود؛ اتحاد ذهن، بدن و به طور کلی همه وجود. این نوع جدید از ماساژ درمانی می باشد که ترکیبی از یک شمع ماساژ و اصول روانشناختی برای ایجاد تغییرات مثبت در زندگی است.
فواید دیگر شمع ماساژ
: روشن کننده و درخشان کننده پوست، درمان خشکی پوست، ضد پیری و جوانسازی پوست، خواص شادابی و آرامش بخشی، تقویت خلق و خوی در راستای افزایش محبت.


با نحوه استفاده از شمع ماساژ آشنا شوید

به طور یقین ما همیشه نمی توانیم برای انجام ماساژ به مراکز مرتبط با آن برویم، پس باید در خانه آن را انجام دهیم. مهمترین مزیت استفاده از ماساژ در خانه جهت تقویت رابطه بین همسران می باشد. در این راستا با استفاده از شمع ماساژ می توانید به تقویت رابطه عاطفی و جنسی خود بپردازید، لذت بردن از مزایایی که می توانید از این شمع ها بدست آورید بی حد و حصر است. شمع خود را روشن نمایید و با عطر و بوی آن آرام بگیرید. همچینن این روغن ماساژ را می توان به عنوان یک مرطوب کننده روزانه نیز استفاده نمود. انواع شمع ماساژ با عطر های گوناگون به مانند: تمشک، فلفل سیاه، بوته یاسمن، کاکائو و اسطوخدوس و غیره … موجود هستند که دارای عملکرد های گوناگون از جمله: افزایش شل کنندگی، افزایش میل جنسی، ضد استرس، آرامش بخش و درخشان کننده بدن در زنان و مردان می باشد. در این راستا استفاده از شمع ماساژ ساده است، در آن تنها از موم و فتیله جهت روشن کردن و بدست آوردن روغنی گرم تشکیل گردیده است.

ماساژ شمع - ماساژ شمع در مشهد | کلینیک تخصصی مشهد ماساژ

ماساژ شمع - ماساژ شمع در مشهد | کلینیک تخصصی مشهد ماساژ

سه مرحله برای انجام ماساژ شمع وجود دارد که به ترتیب زیر می باشد:
۱-
فتیله شمع را روشن نمایید.
۲-
در حدود ۱۰ تا ۱۵ دقیقه صبر نمایید تا به مقدار لازم شمع جامد آب گردیده و روغن داغی فراهم گردد.
۳-
روغن را به آرامی بر روی پوست ریخته و ماساژ را انجام دهید.
شمع ماساژ احساسات شما را تقویت می نماید و پوست شما تغذیه می کند. در شما احساس طراوت، شادابی ایجاد می نماید. بنابراین آماده باشید که دست ها و پاهای خود را با شمع های ماساژ تسخیر نمایید و احساس خوبی داشته باشید.


تأثیر اعجاب انگیز شمع در ماساژ شمع

در ماساژ شمع از شمع های مخصوصی جهت انجام ماساژ استفاده می گردد که از روغن های خالص، طبیعی و بسیار مفید برای پوست تشکیل شده اند و به آرامی با شعله ی شمع آب گشته و ماساژور آن را بر روی بدن شما می ریزد و ماساژ را انجام می دهد. ماساژ شمع به شدت آرامبخش است و حس را در بدن شما بیدار می نماید. این ماساژ در اتاقی گرم و آرام که با نور شمع روشن شده است ذهن شما را آرام و رها می کند. از تفاوت های ماساژ شمع عطر تسکین دهنده ی شمع، گرمای روغن آب شده از شمع بروی پوست و اسانس های گرم آن می باشد. حرکات دست ماسور در ماساژ شمع بسیار آرام، ملایم، با فشار اندک و آرامش بخش است. ماساژ شمع کاملا ایمن و مفید است و در این شمع ها مواد مضری مانند پارابن، اسید پتالیک یا گلیکول وجود ندارد.
ماساژ شمع یکی از پرطرفدارترین ماساژهای فعلی دنیا می باشد و از انواع ماساژ های لاکچری و خاص بشمار می رود به این ترتیب که در این ماساژ با تکنیک هایی مناسب به جای استفاده از روغن‌ های معمول گیاهی از شمع‌ هایی خاص استفاده می‌ گردد. در ترکیب شمع ماساژ، به جای پارافین، روغن‌های طبیعی خوشبو و کره‌های گیاهی به کار رفته است که شمع آب شده که دمای آن دو درجه از دمای بدن شما گرم‌تر می باشد روی قسمت‌های مختلف بدن ریخته شده و با حرکات ملایمی ماساژ ریلکسی انجام می‌ گردد. خاصیت نرم‌کنندگی و جذب بالای روغن موجود در این شمع پوست بدن را زیبا، خوشبو و شفاف‌تر می نماید تا جایی که همزمان با ذوب شدن شمع‌ روی پوست خستگی و استرس‌های شما هم از بین می رود.

ماساژ شمع در مشهد - نقش شمع در ماساژ شمع | کلینیک تخصصی مشهد ماساژ
ماساژ شمع - ماساژ شمع در مشهد | کلینیک تخصصی مشهد ماساژ

نقش شمع در ماساژ امروزی

ماساژ شمع باعث تسکین درد با استفاده از روغن گرم گیاهی تاثیر بسیار زیادی در تسکین دردهای عضلانی استخوانی و اسپاسم ها دارد. شمع ماساژ با سه ویژگی، لوسیون، روغن گرم و خوشبوکننده محیط ماساژ لذت بخشی را فراهم می نماید. فواید ماساژ شمع: درخشندگی و لطافت پوست، تسکین دردهای عضلانی، درمان حساسیت های پوستی.
در ماساژ شمع، ماساژی متفاوت و مفرح را با تأثیر نرم کنندگی بالای پوست تجربه خواهید نمود. شمع مورد استفاده در ماساژ شمع از جنس پارافین نبوده بلکه از روغنهای طبیعی و کره های مخصوص در ساخت آن استفاده گردیده و هیچ گونه آلرژی و حساسیتی ایجاد نمی کند. بعد از ریختن شمع آب شده بصورت قطره قطره بر روی پوست و اجرای تکنیکهای ماساژ، تمام استرس بدن نیز دفع می شود و نتیجتا پوست زیباتر خواهد گردید. روغنی که بر روی بدن ریخته می گردد تنها دو درجه سانتی گراد از دمای بدن انسان گرم تر می باشد.


دانسته های مفید در مورد ماساژ شمع

انواع ماساژ با شمع و روغن باعث کاهش استرس، اضطراب و افسردگی می گردد هنگامی که مضطرب هستید بدن هورمون استرس یا همان کورتیزول ترشح می کندکه باعث می گردد شما احساس فشار و اضطراب بیشتری داشته باشید اینجاست که ماساژ می تواند برای آرامش شما مفید باشد.
ماساژ با شمع آروما و روغن اسطوخودوس باعث تغذیه سلولی و افزایش رهاسازی آندروفین از سیستم عصبی-مرکزی و تسکین درد می شود و قدرت تعقل به طرز خارق العاده ای افزایش می یابد و به دلیل افزایش گردش خون بافت های عضلانی باز و گرم شده و در پی آن فرد گیرنده ماساژ فعال و شاداب می گردد و به جهت تحریک شاخه ای عصبی و شارژ باطری بدن نگرانی ها برای مدت زمانی به فراموشی سپرده می شود و آرامش عمیقی بدن را فرا می گیرد.

ماساژ شمع در مشهد - شمع ماساژ شمع  | کلینیک تخصصی مشهد ماساژ

جایگاه عطر های مختلف در شمع ماساژ

هیچ چیز در دنیا نمی تواند مثل عطر خالصی که از گل ها، انواع چوب و میوه ها گرفته می شود، روحیه تان را عوض نماید و به آن طراوت دهد. علاوه بر این، این عطرها خاصیت درمانی هم دارند و به خوبی استرس و فشار عصبی را بهبود می بخشند. در اینجا به برخی از شمع های تک رایحه اشاره می نماییم.
شمع با رایحه چوب سدر

سدر رایحه ای گرم و زمینی دارد و از آن به عنوان دارو استفاده می گردد. این شمع برای ایجاد محیطی آرامبخش و هنرمندانه مناسب است. مصریان باستان از چوب سدر برای تهیه لوازم آرایشی، عطر و دارو استفاده می کردند. سابقه استفاده از این گیاه به ۳۰۰۰ سال پیش از میلاد می رسد.
شمع با رایحه نعناع

نعناع، رایحه ای ضدعفونی کننده و هوشیار کننده دارد و احساسات شدید را آرام می کند. از طرفی، رایحه این گیاه خوشبو، خستگی ذهنی را برطرف می نماید. نعناع از دیرباز توسط مصریان باستان یونانی ها، رومیان و یهودیان مورد استفاده طبی قرار می گرفت.

شمع با رایحه اکلیل کوهی
اکلیل کوهی یا رزماری خاصیت درمانی زیادی دارد. از جمله، خاصیت روحیه بخشی و انرژی زایی. گفته می شود که این گیاه، خلاقیت را بالا می برد و از دیگر سو، دستگاه تنفسی و سینوس ها را پاک می نماید. اکلیل کوهی از دیرباز با حافظه در ارتباط بوده است به طوری که در میان یونانیان باستان، رسم بود که دانش آموزان و دانشجویان برای بالا بردن قدرت حافظه خود، حلقه ای از اکلیل کوهی به گردن می آویختند.
شمع با رایحه دارچین

دارچین رایحه ای تحریک کننده و تند و هوشیار کننده دارد و حس گرم و پراحساسی را در محیط ایجاد می نماید. روشن کردن این شمع در طول روز برای از بین رفتن خستگی و خواب آلودگی توصیه می گردد. درخت دارچین از چهارهزار سال پیش تا کنون در چین کشت می شده و مورد استفاده قرار می گرفته است. مهمترین مورد استفاده این درخت به خاطر خاصیت دارویی آن است. دارچین در آسیا و بالاخص در کشور ما نیز بسیار محبوبیت دارد و از این چوب خوشبو در آشپزخانه نیز بسیار بهره گیری می گردد.

شمع با رایحه پرتقال
پرتقال، رایحه ای خاص و دل انگیز دارد که روحیه را متعادل می نماید و به آرامش روح و حفظ تعادل روانی کمک می کند. استفاده از رایحه این میوه پرخاصیت به ۴۰۰۰ سال قبل از میلاد بر می گردد.
شمع با رایحه اوکالیپتوس

اوکالیپتوس، انرژی بخش و ضدعفونی کننده است و به عنوان رایحه ای برای نظم بخشی به افکار از آن استفاده می شود. علاوه بر آن عطر اوکالیپتوس سرفه را بهبود می بخشد و علائم سرماخوردگی را کم می نماید.
شمع با رایحه بنفش کوهی

بنفش کوهی عطری آرامش بخش دارد و ذهن و قلب را آرام می کند. این گیاه را رایحه مخصوص به خود، فشار عصبی را کاهش می دهد و احساس افسردگی یا درگیری ذهنی را برطرف می نماید.
نکته
: عطرها ی به کار برده شده در شمع ماساژ به دو صورت تهیه می گردند؛ یا به صورت تکی یا به شکل ترکیبی، یعنی مخلوطی از دو یا چند عطر و روغن معطر گیاهی.


ماساژ شمع در مشهد - ماساژ شمع و پوست | کلینیک تخصصی مشهد ماساژ
ماساژ شمع در مشهد - سالن ماساژ | کلینیک تخصصی مشهد ماساژ

کلینیک تخصصی مشهد ماساژ

نگاهی مختصر برخدمات ارائه شده کلینیک

مرکز تخصصی مشهد ماساژ مرکز اصلی ماساژ در مشهد دارای مجوز رسمی از فدراسیون پزشکی ورزشی و انجمن طب سنتی، همراه ماسور های حرفه ای خانم و ماسور های متخصص آقا و دارای مدرک معتبر و از همه مهمتر مدیریت قوی و متفاوت تلاش دارد بهترین خدمات ماساژ در مشهد را به شما ارائه کند تا شما عزیزان لحظاتی آرامش بخش را در مشهد ماساژ تجربه کنید. مدیریت کلینیک تخصصی مشهد ماساژ هدف خود را بر این مورد متمرکز کرده است که با ارائه ی خدمات باور نکردنی رضایت مندی شما را افزایش دهد چرا که در مجموعه مشهد ماساژ الویت اول و آخر شما عزیزان هستید. مختصری از فعالیت های مجوعه مشهد ماساژ به شرح زیر می باشد:
ماساژ کمپرس گیاهی
: این ماساژ در کاهش کوفتگی بدن و تسکین و آرامش بخشی و بهبود جریان خون تاثیرات معجزه آسایی دارد و مدت زمان استفاده از ماساژ کمپرس گیاهی طبق خواسته شما ۶۰، ۹۰ و ۱۲۰ دقیقه می باشد.
ماساژ تایلندی
: تیم حرفه ای و متخصص کلینیک مشهد ماساژ، ماساژ تایلندی که یکی از هنرهای کهن شفا بخشی در طب سنتی تایلندی است را به بهترین نحوه و در بهترین محیط به شما ارائه می کنند.
ماساژ شکلات
: ماساژ شکلات علاوه بر شفافیت و تغذیه پوست به واسطه کافئین موجود در شکلات، موجب شکستن سلولیت ها و افزایش فرایند چربی سوزی می شود. ماساژ شکلات صرفا یک ماساژ لاکچری محسوب نمی شود و برای بدن و روان بسیار مثمر ثمر خواهد بود.
ماساژ سوئدی
: باتوجه به اینکه ماساژ سوئدی اولین روش ماساژ مدرن در غرب است را می توانید در مشهد ماساژ دریافت کنید و از آن لذت ببرید.
ماساژ صورت
: ماساژ صورت ماساژی است منحصر به فرد برای کسانی که می خواهند صورتی سالم، جوان و شاداب داشته باشند. ماسورهای حرفه ای مشهد ماساژ با سال ها تجربه این ماساژ را به شما ارائه می کنند.
ماساژ کره گیاهی
: استفاده از ماساژ کره گیاهی باعث رفع خشکی و روشن شدن پوست می شود. ماساژ کره گیاهی همچنین به علت رایحه ویژه مارگارین نوعی رایحه درمانی نیز به شمار می آید.
ماساژ شمع
: با توجه به اینکه ماساژ شمع باعث تسکین درد با استفاده از روغن گرم گیاهی تاثیر بسیار زیادی در تسکین دردهای عضلانی استخوانی و اسپاسم ها دارد، چنانچه شما از درد های عضلانی رنج می برید می توانید در کلینیک تخصصی مشهد ماساژ از ماساژ شمع کمک بگیرید.
ماساژ سنگ داغ
: اگر شما نیز علاقه به ماساژ داشته و به مراکز ماساژ مراجعه کرده باشید قطعا نام ماساژ سنگ داغ را شنیده‌اید. ماساژ سنگ داغ یکی از انواع ماساژ‌هایی است که در مرکز تخصصی مشهد ماساژ عرضه می گردد.
ماساژ شیر و عسل
: ماساژ شیر و عسل به عنوان یک ماساژ نرم و از قدیمی ترین روش های ماساژ در تبت به شمار می آید. ماساژ شیر و عسل با بالاترین کیفیت را در کلینیک تخصصی مشهد ماساژ تجربه نمایید.
ماساژ رویال تایلندی
: ماساژ رویال تایلندی ترکیب کاملی است از یک ساعت ماساژ رویال تایلندی و ۳۰ دقیقه ماساژ سر و صورت است شما می توانید در مشهد ماساژ این نوع ماساژ را دریافت کنید.
ماساژ آروماتراپی
: کلمه ی آروماتراپی از دو واژه ی آروما به معنای عطر یا بو و تراپی به معنای درمان یا معالجه تشکیل شده است با انجام ماساژ آروماتراپی در مجموعه مشهد ماساژ می توانید به افزایش گردش خون و از بین بردن سموم بدن خود کمک کنید.
از خدمات دیگر در کلینیک تخصصی مشهد ماساژ می توان به خدمات اسپا، ماساژ سر، ماساژ درمانی، آموزش ماساژ درمانی، ماساژ در منزل، ماساژ بانوان مشهد، ماساژ آقایان مشهد، ماساژ دست، ماساژ پا و ماساژ پرفرمنس اشاره نمود.

مقالات مرتبط با ماساژ

تمامی حقوق این سایت متعلق به کلینیک تخصصی مشهد ماساژ می باشد.