8Undefined offset: 2
405/home/mashhadmas/domains/files_program/load_path.php
خواص روغن ماساژ - مشهد ماساژ
مشهد ماساژ > انواع ماساژ در مشهد > خواص روغن ماساژ

همه چیز در مورد روغن ماساژ

روغن ماساژ - انواع روغن ماساژ - روغن ماساژ در مشهد - ماساژ روغن | کلینیک تخصصی مشهد ماساژ

روغن ماساژ - انواع روغن ماساژ - خرید روغن ماساژ در مشهد - ماساژ روغن | کلینیک تخصصی مشهد ماساژ

نکات کلیدی در انتخاب روغن ماساژ ایده آل

هنگام انتخاب روغن ماساژ مناسب، مهم است که به برخی عوامل مهم را لحاظ نمایید. با طیف وسیعی از آنها، انتخاب تنها به ترجیح شخصی شما به عنوان ماساژور حرفه ای و یا فرد خواهان ماساژ بستگی دارد. در این راستا بهتر است به نکات زیر توجه نمایید:
_ نوع ماساژ
: آگاهی داشتن به ماساژ خاصی که قصد انجام و اعمال را دارید، انتخاب روغن ماساژ متفاوت خواهد شد. یکسری روغن ماساژ با اصطکاک کم برای ماساژ سوئدی ایده آل تر است ولی بعضی از روغن های سبک برای ماساژ شدید با اصطکاک بالا مثل ماساژ درمانی بافت عمیق یا ماساژ ورزشی کارآ می باشد. دوری جستن از روغن هایی که بسیار لغزنده بوده و به پوست فرد ماساژ گیرنده جذب نمی گردند، می توانند باعث تحریک پوست وی نیز گردند.
_ آلرژی
: بعضی افراد محتمل می باشد به عصاره های خاصی یا برخی از رایحه ها حساس باشند. بنابراین برای جلوگیری از آلرژی، شما باید حساسیت را در نظر بگیرید و مقاله ی انواع روغن ماساژ در سالن کلینیک تخصصی مشهد ماساژ را مطالعه نمایید.


_ ترجیح شخصی: بعضی از ماساژ گیرنده ها ممکن است نسبت به یک عطر و بوی خاص آلرژی داشته باشند و یا برعکس، نسبت به عطری دیگر احساس خوب و فوق العاده ای دارند. این مورد با توجه به نیاز مشتری انتخاب می گردد. ماساژور های کلینیک تخصصی مشهد ماساژ با خواست فرد ماساژ گیرنده، روغن ماساژ مورد نظر را انتخاب و ماساژ درمانی، ماساژ سنگ داغ، ماساژ روغن و حوله داغ و سایر ماساژ ها را اعمال می نمایند.
_ هدف از ماساژ
: برخی از روغن ها به دلایل خاصی باید مورد استفاده قرار گیرند. روغن ماساژ آرنیکا برای کاهش درد و التهاب مناسب می باشد. بنابراین ماسور باید روغن ماساژ انتخابی خود را با توجه به هدفی که از ماساژ دارد مشخص نماید.

روغن ماساژ - انواع روغن ماساژ - روغن ماساژ در مشهد - ماساژ روغن و حوله داغ | کلینیک تخصصی مشهد ماساژ

روغن ماساژ - انواع روغن ماساژ - روغن ماساژ در مشهد - سالن ماساژ | کلینیک تخصصی مشهد ماساژ

_ زمان و مکان ماساژ: اماکنی که دارای رطوبت بالایی هستند عموما سبب افزایش روانی روغن ماساژ می شوند. این مورد در عملکرد ماساژور و کیفیت ماساژ به صورت مستقیم تاثیر می گذارد. همچنین در زمان استفاده از روغن های سنگین که ساعت ها بر روی پوست باقی خواهند ماند، لازم است یک حمام برای تمیز کردن پوست بدن فرد ماساژ گیرنده وجود داشته باشد. زمان مناسب برای اعمال ماساژ بستگی به شرایط فیزیکی فرد ماساژ گیرنده دارد. معمولا در زمان های بعد از کار، ورزش و دیگر فعالیت ها که موجب خستگی و درد در اعضای بدن فرد می شود، می توان ماساژ را اعمال کرد. شما در کلینیک تخصصی مشهد ماساژ می توانید با انتخاب ساعت های مختلف که ایده آل تان هست، برنامه خود را تنظیم نمایید.


محاسن و مزایای استفاده از روغن ماساژ

ماساژور می تواند برای ارائه ماساژی مناسب چند نمونه روغن ماساژ را با هم ترکیب نماید. در سالن های ماساژ به این دلیل از روغن ماساژ استفاده می نمایند که:
_ ماساژ تایلندی یکی از آرامش بخش ترین نوع ماساژ درمانی به حساب می آید. ماساژ تایلندی دارای روغن ماساژ مخصوص به خود است.
_
یکی از روغن های گران قیمت روغن بادام می باشد که به سرعت جذب پوست می گردد و باعث نرمی و جوانسازی پوست می گردد. روغن بادام برای ماساژ کودک مناسب است. اما افراد مبتلا به آلرژی ممکن دچار حساسیت گردند.
_
روغن نارگیل برای التهابات پوست سر بسیار مناسب می باشد.
_
برای حفظ رطوبت پوست، می توان از روغن گردو یا روغن زیتون به طور موثر بر روی پوست بهره برد.
_
روغن جوجوبا، آنتی باکتریال می باشد و برای از بین بردن جوش و پاکسازی پوست و شادابی آن مفید می باشد.
_
برای یک مرکز اسپا (دارای سونا و آب درمانی است)، مناسب تر می باشد از شمع ماساژ و روغن ماساژ معطر برای ایجاد فضایی آرامش بخش استفاده برده گردد.
_
برای حفظ رطوبت پوست، می توان از روغن گردو یا روغن زیتون به طور موثر بر روی پوست بهره برد.

مزایای روغن ماساژ - انواع روغن ماساژ - روغن ماساژ در مشهد - ماساژ روغن | کلینیک تخصصی مشهد ماساژ

فواید روغن ماساژ - انواع روغن ماساژ - روغن ماساژ در مشهد - ماساژ روغن | کلینیک تخصصی مشهد ماساژ

جایگاه مهم روغن ماساژ در سالن ماساژ

ماساژور ها مطلع هستند که یکی از بهترین راه ها برای داشتن ماساژ مناسب و ایده آل، استفاده از روغن ماساژ با کیفیت در حین انجام عمل ماساژ روغن و حوله داغ و یا ماساژ سنگ داغ می باشد. با طیف وسیعی از روغن ماساژ که در حال حاضر در بازار موجود است، انتخاب بهترین و با کیفیت ترین روغن ماساژ می تواند تا اندازه ای دشوار باشد. به طور کلی برای هر نوع تکنیک ماساژ به یک روغن اختصاصی احتیاج می باشد، اما ممکن این انتخاب به اولویت و خواسته های فرد ماساژ گیرنده نیز ارتباط پیدا کند. شما به عنوان ماساژور می توانید ماساژ خود را بدون استفاده از روغن ماساژ انجام دهید، اما اصطکاک بین بدن و دستان ممکن است باعث ناراحتی فرد ماساژ گیرنده گردد. استفاده از روغن باعث افزایش تاثیرات کلی ماساژ می شود که نتیجه آن احساس تجربه ای بی نظیر از آرامش می باشد. بهترین نوع روغن ماساژ برای انجام انواع ماساژ توسط ماساژور های حرفه ای کلینیک تخصصی مشهد ماساژ استفاده می گردد تا ماساژ در مشهد را با بالاترین کیفیت تجربه کنید.

نکاتی برای شناختن روغن ماساژ مناسب

روغن ماساژ به عنوان یکی از اساسی ترین ابزار ماساژ می بایست ویژگی های خاصی داشته باشند که برای استفاده مناسب به درستی کار آیند. برخی از این عوامل اصلی و تاثیرگذار عبارتند از:
_ خلوص روغن ماساژ
: روغن ماساژ مورد استفاده برای ماساژ باید خالص و دارای چگالی پایینی باشد. روغن ماساژ باید فیلتر و تصفیه گردد تا پوست فرد ماساژ گیرنده بیش از حد چرب نشود.
_ قابل جذب بودن روغن ماساژ
: ممکن است یکسری روغن ماساژ که پس از اعمال سریع جذب می گردند وجود داشته باشد. چنین روغن هایی برای ماساژ چندان مناسب نیستند. روغن ماساژ باید جذب پوست بدن شود، اما تا زمانی که ماساژ درمانی ادامه دارد، روغن ماساژ هم باید بر روی پوست موجود باشد. از دیگر سو، روغن ماساژ نباید پوست بدن فرد ماساژ گیرنده را خشک نماید.
_ مرطوب کنندگی روغن ماساژ
: روغن ماساژ مناسب باید پوست فرد ماساژ گیرنده را رطوبت ببخشد. به این معنا که پوست در مدت زمان مشخص حتی بعد از ماساژ هیداراته باشد.

روغن ماساژ ایده آل - انواع روغن ماساژ - روغن ماساژ در مشهد - ماساژ روغن | کلینیک تخصصی مشهد ماساژ

روغن ماساژ - انواع روغن ماساژ - روغن ماساژ در مشهد - ماساژ روغن در مشهد | کلینیک تخصصی مشهد ماساژ

_ ویسکوزیته پایین روغن ماساژ: روغن ماساژ باید ویسکوزیته کم داشته باشد زیرا سبب می شود روغن ماساژ به سهولت بر روی بدن جریان یابد. ماسور باید بتواند پس از استفاده از روغن ماساژ روی پوست فرد ماساژ گیرنده دست های خود را حرکت دهد. هر روغن ماساژ چسبنده ای برای استفاده در ماساژ کارآیی ندارد.
_ عطر خوب روغن ماساژ
: هدف ماساژ این است که به شما آرامش جاویدان و لایتناهی داده شود و این موضوع را با روغن ماساژ بد بو بدست نمی آید. اجتناب از چنین روغن ماساژ ی و استفاده از آنهایی با بویی دلپذیر دارند، مهم می باشد. بوی خوش در روند آرامش افزایی فرد ماساژ گیرنده بسیار بسیار حائز اهمیت و مهم است.


موارد منع استفاده از روغن ماساژ

استفاده از روغن ماساژ برای انجام ماساژ بسیار بی ضرر می باشد اما برای برخی افراد ممکن است باعث بروز مشکلاتی گردد.
از این روغن ها در موارد زیر دوری نمایید: افرادی که مشکلات قلبی و عروقی دارند. افراد مبتلا به مشکلات کلیوی و دیالیز. افراد مبتلا به سرطان. افراد مبتلا به اختلالات خونریزی حاد.

منع استفاده از روغن ماساژ - انواع روغن ماساژ - روغن ماساژ در مشهد - ماساژ روغن | کلینیک تخصصی مشهد ماساژ

روغن ماساژ - انواع روغن ماساژ - روغن ماساژ در مشهد - ماساژ درمانی در مشهد | کلینیک تخصصی مشهد ماساژ

سخن پایانی در مورد روغن ماساژ

ماساژ خوب و مناسب و کامل باعث بازیابی انرژی و آرامش افزایی در شما می گردد و ذهن و روحتان را فارغ از استرس می نماید. بهره بردن از روغن ماساژ، لذت و تجربه آرامشی کامل را افزایش می دهد. با جذابیت های دلپذیر و احساسی لاکچری از روغن، بدن شما به حالت کاملا آرام و بی دغدغه دست می یابد. فقط مطمئن شوید که در انتخاب و خرید روغن ماساژ مناسب، دچار اشتباه نشده باشید و یا اینکه ماساژور شما کار آزموده و متخصص و حرفه ای باشد.

کلینیک تخصصی مشهد ماساژ

نگاهی مختصر برخدمات ارائه شده کلینیک

مرکز تخصصی مشهد ماساژ مرکز اصلی ماساژ در مشهد دارای مجوز رسمی از فدراسیون پزشکی ورزشی و انجمن طب سنتی، همراه ماسور های حرفه ای خانم و ماسور های متخصص آقا و دارای مدرک معتبر و از همه مهمتر مدیریت قوی و متفاوت تلاش دارد بهترین خدمات ماساژ در مشهد را به شما ارائه کند تا شما عزیزان لحظاتی آرامش بخش را در مشهد ماساژ تجربه کنید. مدیریت کلینیک تخصصی مشهد ماساژ هدف خود را بر این مورد متمرکز کرده است که با ارائه ی خدمات باور نکردنی رضایت مندی شما را افزایش دهد چرا که در مجموعه مشهد ماساژ الویت اول و آخر شما عزیزان هستید. مختصری از فعالیت های مجوعه مشهد ماساژ به شرح زیر می باشد:
ماساژ کمپرس گیاهی
: این ماساژ در کاهش کوفتگی بدن و تسکین و آرامش بخشی و بهبود جریان خون تاثیرات معجزه آسایی دارد و مدت زمان استفاده از ماساژ کمپرس گیاهی طبق خواسته شما ۶۰، ۹۰ و ۱۲۰ دقیقه می باشد.
ماساژ تایلندی
: تیم حرفه ای و متخصص کلینیک مشهد ماساژ، ماساژ تایلندی که یکی از هنرهای کهن شفا بخشی در طب سنتی تایلندی است را به بهترین نحوه و در بهترین محیط به شما ارائه می کنند.
ماساژ شکلات
: ماساژ شکلات علاوه بر شفافیت و تغذیه پوست به واسطه کافئین موجود در شکلات، موجب شکستن سلولیت ها و افزایش فرایند چربی سوزی می شود. ماساژ شکلات صرفا یک ماساژ لاکچری محسوب نمی شود و برای بدن و روان بسیار مثمر ثمر خواهد بود.
ماساژ سوئدی
: باتوجه به اینکه ماساژ سوئدی اولین روش ماساژ مدرن در غرب است را می توانید در مشهد ماساژ دریافت کنید و از آن لذت ببرید.
ماساژ صورت
: ماساژ صورت ماساژی است منحصر به فرد برای کسانی که می خواهند صورتی سالم، جوان و شاداب داشته باشند. ماسورهای حرفه ای مشهد ماساژ با سال ها تجربه این ماساژ را به شما ارائه می کنند.
ماساژ کره گیاهی
: استفاده از ماساژ کره گیاهی باعث رفع خشکی و روشن شدن پوست می شود. ماساژ کره گیاهی همچنین به علت رایحه ویژه مارگارین نوعی رایحه درمانی نیز به شمار می آید.
ماساژ شمع
: با توجه به اینکه ماساژ شمع باعث تسکین درد با استفاده از روغن گرم گیاهی تاثیر بسیار زیادی در تسکین دردهای عضلانی استخوانی و اسپاسم ها دارد، چنانچه شما از درد های عضلانی رنج می برید می توانید در کلینیک تخصصی مشهد ماساژ از ماساژ شمع کمک بگیرید.
ماساژ سنگ داغ
: اگر شما نیز علاقه به ماساژ داشته و به مراکز ماساژ مراجعه کرده باشید قطعا نام ماساژ سنگ داغ را شنیده‌اید. ماساژ سنگ داغ یکی از انواع ماساژ‌هایی است که در مرکز تخصصی مشهد ماساژ عرضه می گردد.
ماساژ شیر و عسل
: ماساژ شیر و عسل به عنوان یک ماساژ نرم و از قدیمی ترین روش های ماساژ در تبت به شمار می آید. ماساژ شیر و عسل با بالاترین کیفیت را در کلینیک تخصصی مشهد ماساژ تجربه نمایید.
ماساژ رویال تایلندی
: ماساژ رویال تایلندی ترکیب کاملی است از یک ساعت ماساژ رویال تایلندی و ۳۰ دقیقه ماساژ سر و صورت است شما می توانید در مشهد ماساژ این نوع ماساژ را دریافت کنید.
ماساژ آروماتراپی
: کلمه ی آروماتراپی از دو واژه ی آروما به معنای عطر یا بو و تراپی به معنای درمان یا معالجه تشکیل شده است با انجام ماساژ آروماتراپی در مجموعه مشهد ماساژ می توانید به افزایش گردش خون و از بین بردن سموم بدن خود کمک کنید.
از خدمات دیگر در کلینیک تخصصی مشهد ماساژ می توان به خدمات اسپا، ماساژ سر، ماساژ درمانی، آموزش ماساژ درمانی، ماساژ در منزل، ماساژ بانوان مشهد، ماساژ آقایان مشهد، ماساژ دست، ماساژ پا و ماساژ پرفرمنس اشاره نمود.

مقالات مرتبط با ماساژ

تمامی حقوق این سایت متعلق به کلینیک تخصصی مشهد ماساژ می باشد.