8Undefined offset: 2
405/home/mashhadmas/domains/files_program/load_path.php
ماساژور در مشهد - ماساژور کیست - مشهد ماساژ
مشهد ماساژ > انواع ماساژ در مشهد > ماساژور در مشهد - ماساژور کیست

آشنایی با حرفه ی ماساژور در مشهد

ماساژور کیست - ماساژور در مشهد - ماساژور حرفه ای - ماسور - ماساژ تراپیست | کلینیک تخصصی مشهد ماساژ

ماساژور کیست - ماساژور در مشهد - ماساژور حرفه ای - ویژگی های ماساژور - ماساژ تراپیست | کلینیک تخصصی مشهد ماساژ

ویژگی‌های خاص یک ماساژور حرفه‌ای

در مقام یک ماساژور حرفه ای، احتمالاً چاره ای ندارید جز اینکه با افرادی که اساساً با هم متفاوت هستند ارتباط داشته باشید و با مشتریان خود دربارۀ نیازهایشان صحبت نمایید. اگر شما مهربان هستید و رفتاری دوستانه دارید، ماساژ درمانی می‌ تواند انتخابی دلپذیر برای درمان مشتریان باشد.
ماساژور ها اغلب به مهربان‌ بودن، محتاط و مراقب‌ بودن، و اجتماعی‌ بودن شناخته می‌ گردند؛ چرا که اصلی‌ترین ویژگی شغل ماساژور ها ارتباط برقرار‌کردن با مشتریان مختلف و درمان ایشان به‌صورت هر روزه می باشد.
ماساژور ها نقش بسیار مهمی در حفظ آسایش و آرامش مشتریان خود دارند. ماساژور ها، به منظور راحتی و آسایش مشتریان خود در طول ماساژ درمانی، اغلب از رفتاری فعال و دوستانه در محیطی آرام‌بخش بهره می برند.
اگر به عنوان یک ماساژور تصمیم دارید در برنامۀ آموزشی ماساژ درمانی شرکت کنید، باید ویژگی‌هایی را، که شما را در مقام ماساژ درمانگر، چیره‌دست و بی‌ نقص می‌ کند، تقویت کنید تا به بهترین نحو ماساژ درمانی را به انتها برسانید.


ماساژور به مثابه ی یک روانشناس حرفه ای

_ یک مورد بسیار ساده را مثال می زنیم. اگر پذیرنده ماساژ بیان کرد که من بسیار چاق هستم شما باید او را تشویق کنید که با یک تغذیه ساده و دوره ورزش سبک، شما لاغر خواهید شد هم چنین مراجعه کننده را به مثبت اندیشی سوق داده و اعتماد به نفس را به آنان بر گردانید و یا اگر می گویند شکم من بسیار بزرگ می باشد می توانید حتی به شوخی به او بگویید که این شکم اعتبار حرفه و بازار شماست.
_
درمان گران ماساژ باید به اندازه کافی برای مراجعه کننده خود وقت بگذارند: این وقت شامل ویزیت، مشاوره، معاینه، ماساژ و استراحت پس از آن است.
_
در طول ماساژ کلیه قسمتهای ماساژ گیرنده را چک کنید. نقشه ماساژ خود را بر اساس زمانی که باید ماساژ انجام گردد برنامه ریزی نمایید (وقت ماساژ را زمانی قرار دهید که مراجعه کننده در بهترین شرایط رو حی خود باشد یعنی در کمترین اضطراب) و حتما ماساژ را به صورت قرینه انجام دهید.
_ خانم های ماسور
بهتر است در دوران قاعدگی به ماساژ دادن نپردازند. (ماساژ مخصوص این دوره نیز دارای متدهای خاص همراه با رعایت قوانین مخصوص است).

ماساژور کیست - ماساژور در مشهد - ماساژور حرفه ای - ماسور - ویژگی های ماساژور | کلینیک تخصصی مشهد ماساژ

ماساژور کیست - ماساژور در مشهد - شاخصه های ماساژور حرفه ای - ماسور - ماساژ تراپیست | کلینیک تخصصی مشهد ماساژ

ویژگی ها و شاخصه های ماساژور حرفه ای

۱) ماساژور حرفه ای شخصی می باشد که پیوسته در حال یاد گیری و بروز کردن اطلاعات خود از دنیای ماساژ باشد.
۲)
آشنایی با لوازم ماساژ و نحوه استفاده از ادوات ماساژ یکی از مهمترین ارکانی می باشد که یک ماساژور برای پیشرفت در کار خود به آن نیاز دارد.
۳)
یک ماساژور حرفه ای باید در دانشگاه و یا موسسات معتبر دوره آموزش ماساژ مانند آناتومی بدن و سبک های مختلف ماساژ را گذرانده باشد و ماساژ را به صورت حرفه ای فراگرفته باشد.
۴)
ماساژور حرفه ای باید تمامی تکنیک های یک سبک ماساژ را دقیق و یک به یک و بدون کم کاری و با حوصله فراوان برای ماساژ گیرنده اعمال نماید.
۵)
یک ماساژور حرفه ای باید آداب ماساژ و بهداشت محیط را به شدت رعایت کند.
۶)
مهم ترین مشخصه یک ماساژور حرفه ای این می باشد که باید به دنیای ماساژ و آرامش بخشیدن به مردم علاقه ذاتی داشته باشد.

ماساژور کیست - ماساژور در مشهد - ماساژ درمانی - ماسور - ماساژ تراپیست | کلینیک تخصصی مشهد ماساژ

با رعایت این نکات، از رقیبان خود پیشی بگیرید

۱) حرفه ای بودن ماساژور: ماساژور ها باید محیطی کاملاً حرفه‌ای ایجاد نمایند. ماسور حرفه‌ ای باید با مشتریان خود در زمان مقتضی و مناسب تماس بگیرد و زمان جلسۀ بعدی ماساژ درمانی را متذکر شود. اگر ماساژ درمانگر با عجله یا مضطرب به جلسه برسد، ممکن است اضطراب خود را به مشتری نیز انتقال دهد. همچنین، این نیز مهم است که مطمئن شود مشتری با روش ماساژ درمانی به‌خصوصی، که او انتخاب کرده‌ است، احساس راحتی می‌ نماید. اگر خود ماسور کسب‌وکار ماساژ درمانی خود را اداره می‌کند، توانایی مدیریت مسائل مهم این کسب‌وکار، از جمله مسائل اقتصادی، مانند پرداخت به‌ موقع قبوض، در حفظ موفقیت این کسب‌وکار نقشی مهم و حیاتی دارد.
۲)
مهارت‌های بین فردی: ماساژور ها به مهارت‌های بین فردی نیاز مبرم دارند تا به مشتریان احساس راحتی و آرامش هدیه نمایند. هنگامی که نخستین‌ بار مشتری خود را ملاقات می‌ نمایید، باید خودتان را معرفی کنید تا با شما احساس نزدیکی نماید. قبل و بعد از هر جلسه، با مشتری خود کمی حرف بزنید. به نحو روشن و واضح برای او توضیح دهید که طی پروسه ی اعمال ماساژ چه اتفاقی رخ می دهد و باید چه انتظاراتی از ماساژ درمانی داشت. همچنین، ماساژ درمانگر باید از مشتری‌های خود درمورد اینکه کدام بخش از بدنشان دردناک می باشد، یا فشار ناشی از ماساژ بر بدن چگونه احساس می‌ گردد، پرس و جو نماید. تعامل دوستانه به احتمال زیاد مشتریان را برای شرکت در جلسات بعدی ترغیب کند.


۳) استقامت فیزیکی: در شغل ماساژ درمانی، شما بیشتر ساعات روز را سرپا هستید. یکی از ویژگی‌های مهم ماساژور استقامت بدنی می باشد تا او بتواند به بهترین نحو بر درمان بیمار خود تمرکز کند. حین جلسۀ ماساژ درمانی، داشتن تمرکز فعال، به منظور برقراری ارتباط، گوش دادن و بهره‌گیری عالی از توانایی‌های خود، ضرورت فراوان دارد. اگر توانایی کافی برای تمرکز بر کار خود نداشته باشید، ممکن است عملکرد شما آزاردهنده و دردناک باشد و احتمالاً مشتری شما برای دریافت ماساژ مجدداً به شما مراجعه ننماید. اطمینان حاصل کنید که در طول روز آب کافی به بدنتان می‌ رسد تا بتوانید در طول روز فعال و پرانرژی باقی بمانید.

ماساژور کیست - ماساژور در مشهد - ماساژور حرفه ای - ماسور بانوان - ماساژ تراپیست | کلینیک تخصصی مشهد ماساژ

ماساژور کیست - ماساژور در مشهد - ماساژور حرفه ای - ماسور آقایان - ماساژ تراپیست | کلینیک تخصصی مشهد ماساژ

نکات پایانی در مورد شغل ماساژور در مشهد

این موارد می بایست از طرف ماساژور رعایت شود تا یک ماساژ مناسب و ماساژ حرفه ای را به انجام رساند:
_
درمان گران ماساژ در کار خود باید تخصص داشته و گواهی نامه مربوطه را اخذ کرده باشد. (شرکت در کلاس ها و کارگاه های آموزشی ماساژ درمانی، همراه با خواندن کتب و تحقیقات کامل) گواهی نامه باید دارای عکس به همراه مهر برجسته مرکز آموزش دهنده باشد.
نکته
: درمان گران ماساژ قبل از شروع کار (و یا حتی ساعاتی قبل از شروع ماساژ) از داروهای تجویزی، مصرف بیش از حد دارو، الکل، مواد مخدر و یا هر مواد دیگری غیر قانونی که می تواند باعث اختلال درعملکرد وی شود، ابدا نبایستی استعمال کند.
_
درمان گران ماساژ باید روانشناسی فوق العاده باشند و با احساس همدردی و همذات پنداری و روحیه دادن به مراجعه کننده بهترین شرایط روحی و جسمی را برای وی مهیا نمایند.
_
به همراه نداشتن وسایل زیورآلات همچون ساعت و … چه از طرف ماساژ دهنده و چه از طرف ماساژ گیرنده.


_ استفاده از ژل آنتی باکتریال طی پروسه ماساژ اعتماد مراجعه کننده را زیاد می نمایند.
_
لباس های راحت، مرتب و رنگهای روشن را بپوشند. (ترجیحا رنگ لباس سفید و از جنس نخ یا کتان باشد تا از جریان الکتریکی در لباس جلوگیری نماید).
_
هیچگاه در مکانی بد بو، یا پر از سر و صدا یا از نظر انرژی کثیف ماساژ ندهند.
_
ترجیحا قبل از هر ماساژ دوش گرفته گردد. (هر گونه بوی بد دهان و بدن می تواند مراجعه کنندگان را از شما بیزار و از مراجعه بعدی منصرف نماید).

ماساژور کیست - ماساژور در مشهد - ماساژور حرفه ای - ماسور - ماساژ بانوان | کلینیک تخصصی مشهد ماساژ

کلینیک تخصصی مشهد ماساژ

نگاهی مختصر برخدمات ارائه شده کلینیک

مرکز تخصصی مشهد ماساژ مرکز اصلی ماساژ در مشهد دارای مجوز رسمی از فدراسیون پزشکی ورزشی و انجمن طب سنتی، همراه ماسور های حرفه ای خانم و ماسور های متخصص آقا و دارای مدرک معتبر و از همه مهمتر مدیریت قوی و متفاوت تلاش دارد بهترین خدمات ماساژ در مشهد را به شما ارائه کند تا شما عزیزان لحظاتی آرامش بخش را در مشهد ماساژ تجربه کنید. مدیریت کلینیک تخصصی مشهد ماساژ هدف خود را بر این مورد متمرکز کرده است که با ارائه ی خدمات باور نکردنی رضایت مندی شما را افزایش دهد چرا که در مجموعه مشهد ماساژ الویت اول و آخر شما عزیزان هستید. مختصری از فعالیت های مجوعه مشهد ماساژ به شرح زیر می باشد:
ماساژ کمپرس گیاهی
: این ماساژ در کاهش کوفتگی بدن و تسکین و آرامش بخشی و بهبود جریان خون تاثیرات معجزه آسایی دارد و مدت زمان استفاده از ماساژ کمپرس گیاهی طبق خواسته شما ۶۰، ۹۰ و ۱۲۰ دقیقه می باشد.
ماساژ تایلندی
: تیم حرفه ای و متخصص کلینیک مشهد ماساژ، ماساژ تایلندی که یکی از هنرهای کهن شفا بخشی در طب سنتی تایلندی است را به بهترین نحوه و در بهترین محیط به شما ارائه می کنند.
ماساژ شکلات
: ماساژ شکلات علاوه بر شفافیت و تغذیه پوست به واسطه کافئین موجود در شکلات، موجب شکستن سلولیت ها و افزایش فرایند چربی سوزی می شود. ماساژ شکلات صرفا یک ماساژ لاکچری محسوب نمی شود و برای بدن و روان بسیار مثمر ثمر خواهد بود.
ماساژ سوئدی
: باتوجه به اینکه ماساژ سوئدی اولین روش ماساژ مدرن در غرب است را می توانید در مشهد ماساژ دریافت کنید و از آن لذت ببرید.
ماساژ صورت
: ماساژ صورت ماساژی است منحصر به فرد برای کسانی که می خواهند صورتی سالم، جوان و شاداب داشته باشند. ماسورهای حرفه ای مشهد ماساژ با سال ها تجربه این ماساژ را به شما ارائه می کنند.
ماساژ کره گیاهی
: استفاده از ماساژ کره گیاهی باعث رفع خشکی و روشن شدن پوست می شود. ماساژ کره گیاهی همچنین به علت رایحه ویژه مارگارین نوعی رایحه درمانی نیز به شمار می آید.
ماساژ شمع
: با توجه به اینکه ماساژ شمع باعث تسکین درد با استفاده از روغن گرم گیاهی تاثیر بسیار زیادی در تسکین دردهای عضلانی استخوانی و اسپاسم ها دارد، چنانچه شما از درد های عضلانی رنج می برید می توانید در کلینیک تخصصی مشهد ماساژ از ماساژ شمع کمک بگیرید.
ماساژ سنگ داغ
: اگر شما نیز علاقه به ماساژ داشته و به مراکز ماساژ مراجعه کرده باشید قطعا نام ماساژ سنگ داغ را شنیده‌اید. ماساژ سنگ داغ یکی از انواع ماساژ‌هایی است که در مرکز تخصصی مشهد ماساژ عرضه می گردد.
ماساژ شیر و عسل
: ماساژ شیر و عسل به عنوان یک ماساژ نرم و از قدیمی ترین روش های ماساژ در تبت به شمار می آید. ماساژ شیر و عسل با بالاترین کیفیت را در کلینیک تخصصی مشهد ماساژ تجربه نمایید.
ماساژ رویال تایلندی
: ماساژ رویال تایلندی ترکیب کاملی است از یک ساعت ماساژ رویال تایلندی و ۳۰ دقیقه ماساژ سر و صورت است شما می توانید در مشهد ماساژ این نوع ماساژ را دریافت کنید.
ماساژ آروماتراپی
: کلمه ی آروماتراپی از دو واژه ی آروما به معنای عطر یا بو و تراپی به معنای درمان یا معالجه تشکیل شده است با انجام ماساژ آروماتراپی در مجموعه مشهد ماساژ می توانید به افزایش گردش خون و از بین بردن سموم بدن خود کمک کنید.
از خدمات دیگر در کلینیک تخصصی مشهد ماساژ می توان به خدمات اسپا، ماساژ سر، ماساژ درمانی، آموزش ماساژ درمانی، ماساژ در منزل، ماساژ بانوان مشهد، ماساژ آقایان مشهد، ماساژ دست، ماساژ پا و ماساژ پرفرمنس اشاره نمود.

مقالات مرتبط با ماساژ

تمامی حقوق این سایت متعلق به کلینیک تخصصی مشهد ماساژ می باشد.