8Undefined offset: 2
405/home/mashhadmas/domains/files_program/load_path.php
ماساژ رویال تایلندی - ماساژ تایلندی در مشهد - مشهد ماساژ
مشهد ماساژ > انواع ماساژ در مشهد > ماساژ رویال تایلندی - ماساژ تایلندی در مشهد

ماساژ رویال تایلندی

ماساژ رویال تایلندی - ماساژ در مشهد | کلینیک تخصصی مشهد ماساژ

نکاتی مفید در مورد ماساژ رویال تایلندی

برخلاف بسیاری از ماساژ های متداول که از روغن ماساژ و یا لوسیون ماساژ استفاده می نمایند و بر روی تخت ماساژ، صورت می گیرد، ماساژ رویال تایلندی معمولاً بر روی یک یک پد یا تشک در سطح زمین اجرا می گردد. هیچ نوع روغن یا لوسیون مورد استفاده قرار نمی گیرد، و بنابراین شما به طور کامل لباس به تن دارید. فرد ماساژ دهنده، از دست، زانو و پاهای فرد به منظور انجام یکسری حرکات و کشش های یوگا مانند استفاده می کنند و بنابراین از روش های فشرده کردن عضلات، تحرک مفاصل و طب فشاری استفاده می نمایند.
ماساژ رویال تایلندی روشی جدید در اسپای مدرن است اما در واقع نوعی ماساژ می باشد که حدود ۲۵۰۰ سال پیش توسط راهبان بودایی در کشور تایلند انجام می گرفته است.
ماساژ رویال تایلندی یک نوع مهارت دستی می باشد که با استفاده از کشش و فشار اندک در مسیر و امتداد خطوط انرژی انجام می گردد. در این روش ماساژور ممکن است از وزن بدن خود برای حرکت دادن بدن شما به موقعیت های مختلف برای رسیدن به کشش منفعل استفاده نمایند. بسیاری از حرکاتی که آنها انجام می دهند غیرمعمول و غیر منتظره می باشد و بدن شما باید به اندازه کافی آماده باشد و زمانیکه ماساژ روی آن انجام می شود استراحت نماید.

ماساژ رویال تایلندی - ماساژ در مشهد | کلینیک تخصصی مشهد ماساژ

ماساژ رویال تایلندی - ماساژ در مشهد | کلینیک تخصصی مشهد ماساژ

این است ماساژ رویال تایلندی!

ماساژ رویال تایلندی ماساژ رویال تایلندی ترکیب کاملی می باشد از یک ساعت ماساژ رویال تایلندی و ۳۰ دقیقه ماساژ سر و ماساژ صورت.
تکنیک ماساژ رویال تایلندی از این قرار می باشد: تکنیک ماساژ رویال تایلندی همان تکنیک ماساژ سنتی تایلندی (۱-با انجام فشار ملایم به وسیله دستها و پاها. ۲- تنوع گسترده ای از حرکات و جنبش های کششی و کنش پذیر) به علاوه ماساژ سر و ماساژ صورت است.
فوائد ماساژ رویال تایلندی: ماساژ رویال تایلندی علاوه بر مزایای ماساژ تایلندی یعنی تنظیم ساختار اسکلتی تسکین تنش های ماهیچه ای و مفصلی تحریک اندامها و ارگانهای داخلی بدن تعادل در آوردن سیستم انرژی بدن باعث رفع خستگی ماهیچه های سر و صورت نیز می گردد. این سبک از ماساژ همچنین می‌تواند سلول‌های قلب را در برابر آسیب‌های ناشی از انباشت کلسترول در شریان‌ها محافظت نماید.
موارد منع ماساژ رویال تایلندی
: دیسک کمر، دیسک گردن، آرتروز، پوکی استخوان، افراد مسن
ماساژ رویال تایلندی سبکی خاص از ماساژ تایلندی ست که هم اکنون در کلینیک تخصصی مشهد ماساژ با بالاترین کیفیت توسط ماساژور های حرفه ای این مجموعه اِعمال می شود و شما عزیزان مشهد ی می توانید از این خدمات خاص بهره ببرید.

فوائد و محاسن انجام ماساژ رویال تایلندی

ماساژ رویال تایلندی چندین فایده برای سلامتی شما دارد. در این نوشتار فهرستی از مهم ترین محاسن ماساژ رویال تایلندی را خواهید دید:
۱.
ماساژ رویال تایلندی علائم آرتریت را کم می کند. آرتریت (التهاب مفاصل) اختلالی است که باعث ایجاد درد در مفاصل می‌شود و گاهی اوقات واقعا غیرقابل‌ تحمل می باشد. ماساژ رویال تایلندی می‌تواند گردش خون را بهبود بخشد و همچنین انعطاف‌پذیری و قدرت مفاصل را بهبود بدهد. این سبک از ماساژ همچنین آزاد شدن پروستاگلاندین را مهار می‌ نماید.
۲.
ماساژ رویال تایلندی اضطراب را کاهش می‌دهد. اکثریت افراد در نتیجه‌ی برنامه‌های سخت و فشرده‌ی روزهای کاری، اضطراب را تجربه می‌کنند. ماساژ رویال تایلندی می‌تواند این اختلال روانی را معکوس نماید و به ویژه اضطراب را کاهش دهد و سطح کورتیزول را که به عنوان هورمون استرس شناخته می‌شود در بدن پایین آورد.
۳.
ماساژ رویال تایلندی تمرکزتان را زیاد می کند. ماساژ رویال تایلندی بر اساس یوگا، طب فشاری و حرکات کششی می باشد. طب فشاری به وسیله‌ی انگشتان، دست‌ها، پاها، زانو و آرنج‌ها در بیش‌تر قسمت‌های بدن انجام می‌ گیرد و همین سبب می‌شود که خون اکسیژن و مواد مغذی را به مغز رسانده و به این ترتیب تمرکز و دقت‌تان در طول انجام فعالیت‌های مختلف بالا می برد. ماساژ رویال تایلندی با تقویت سیستم ایمنی، می‌تواند به شما کمک نماید تا از آنفولانزا، سرماخوردگی و حتی برخی از بیماری‌های باکتریایی و ویروسی دور باشید.

۴. ماساژ رویال تایلندی فرآیند پیری را کند می‌کند. ماساژ رویال تایلندی نیز مانند مراقبه و یوگا تاثیر زیادی بر روند پیری بدن دارد. ترکیبی از یوگا، دارو و طب فشاری در ماساژ تایلندی جریان خون و آزاد شدن هورمون‌های متعدد را که سبب بهبود بازسازی و ترمیم سلول می‌شوند، در بدن افزایش می‌ دهد. ماساژ رویال تایلندی نه تنها شما را سالم‌تر می‌ نماید، بلکه در صورتی که آن را به طور منظم دریافت نمایید، باعث می‌شود که جوان‌تر به نظر برسید.
۵.
ماساژ رویال تایلندی از بیماری پیشگیری می‌ نماید. ماساژ رویال تایلندی نه تنها باعث آرامش بدن می‌ گردد، بلکه می‌تواند از بیماری‌ها جلوگیری کند و درد را تسکین می دهد. این سبک ماساژ می‌تواند جریان خون را افزایش دهد و همچنین باعث تولید هورمون‌های متعددی ‌گردد که نقش مهمی در حفظ عملکرد درست سیستم ایمنی بدن ایفا می‌ نمایند.
۶.
ماساژ رویال تایلندی مانع از افزایش وزن می‌ گردد. بعضی افراد ادعا می‌کنند که ماساژ رویال تایلندی بر حفظ وزن مناسب بدن‌شان تاثیر داشته‌ است. چنین تاثیری به این دلیل می باشد که فرد تنها ماساژ رویال تایلندی را دریافت نمی‌ نماید، بلکه خود نیز فعالیت دارد. فردی که ماساژ می‌گیرد با انجام برخی حرکات در جلسه‌ی ماساژ، خود نیز تحرک دارد.
۷.
افرادی که ماساژ رویال تایلندی را به طور منظم دریافت می‌ نمایند، توانایی بیش‌تری برای جلوگیری از بروز بیماری‌ها دارند در مقایسه با کسانی که ماساژ رویال تایلندی را تجربه ننموده اند و از این رو در طول عمر خود، آسیب کمتری بایت دردهای استخوانی خواهند داشت.

۸. ماساژ رویال تایلندی خطر بروز بیماری‌های قلبی را کاهش می‌دهد. نیازی به گفتن نیست که ویژگی اصلی ماساژ رویال تایلندی، توانایی آن در بهبود گردش خون می باشد. ماساژ رویال تایلندی می‌تواند کمی فشار بر بدن وارد کند و انتقال مواد مغذی و اکسیژن موجود در خون را افزایش دهد.
۹.
ماساژ رویال تایلندی سبب آرامش شما می شود. ماساژ می‌تواند بسیار آرامش‌بخش باشد و افرادی که ماساژ رویال تایلندی را دریافت می‌کنند معتقدند که به آرامش ذهن و بدن آن‌ها بسیار کمک می‌ نماید. محیطی که در آن ماساژ رویال تایلندی انجام می گیرد، فضایی آرام است همراه با موسقی ملایم که کمک می‌کند بدن و ذهن آرام شوند و بدن ریلکس شود.
۱۰.
ماساژ رویال تایلندی سیستم ایمنی بدن را تقویت می‌کند. سیستم ایمنی یکی از مهم‌ترین سیستم‌های بدن می باشد. چنانچه قبلا نیز ذکر شد، ماساژ رویال تایلندی می‌تواند به جلوگیری از بیماری در بدن کمک نماید. این سبک ماساژ همچنین می‌تواند واکنش سلول‌های سیستم ایمنی را نسبت به چندین بیماری افزایش دهد.
۱۱.
ماساژ رویال تایلندی سطح کلسترول را پایین می‌آورد. ماساژ رویال تایلندی می‌تواند انرژی بدن را افزایش و سطح کلسترول را در بدن بالا برد و در عین حال می‌تواند سطح لیپوپروتئین کم چگالی یا کلسترول بد را کاهش دهد. کلسترول یکی از بدترین دشمنان بدن می باشد زیرا می‌تواند رگ‌های خونی را مسدود کند و خطر بروز بیماری‌های قلبی را افزایش دهد.


ماساژ رویال تایلندی - ماساژ در مشهد | کلینیک تخصصی مشهد ماساژ
ماساژ رویال تایلندی مشهد - محاسن ماساژ رویال تایلندی | کلینیک تخصصی مشهد ماساژ
ماساژ رویال تایلندی - ماساژ در مشهد | کلینیک تخصصی مشهد ماساژ

سخن پایانی در مورد ماساژ رویال تایلندی

_ ماساژ رویال تایلندی انرژی را افزایش می‌دهد. تکنیک ماساژ رویال تایلندی که توسط یک فرد حرفه‌ای انجام می‌ گردد، می‌تواند ماساژ عمیقی ارائه کندکه سبب افزایش انرژی فرد دریافت‌کننده می‌ گردد و جریان خون را در بدن افزایش می‌دهد. ماساژ رویال تایلندی می‌تواند سطح متابولیسم بدن را بالا ببرد و سبب گردد که بدن‌تان تناسب بیش‌تری داشته باشد و مقاومت‌تان نیز افزایش بیابد.
_
ماساژ رویال تایلندی از بروز دیابت جلوگیری می‌ نماید. با انجام ماساژ رویال تایلندی، شما توانایی بدن‌تان را برای حفظ سطح سالم قند خون افزایش خواهید داد. این امر به ویژه در افرادی که از دیابت نوع یک رنج می‌برند، صدق می‌ نماید. ماساژ رویال تایلندی همچنین سلول های پانکرآس را تحریک می‌ نماید تا انسولین را که در روند تنظیم قند خون مورد نیاز است، به میزان بیش‌تری تولید نماید.

ماساژ رویال تایلندی - ماساژ در مشهد | کلینیک تخصصی مشهد ماساژ

ماساژ درمانی در مشهد | کلینیک تخصصی مشهد ماساژ

_ ماساژ رویال تایلندی درد و سردرد را تسکین می‌دهد. اگر احساس درد یا سردرد دارید، سعی نمایید ماساژ رویال تایلندی بگیرید. حرکاتی که ماساژور روی شما انجام می‌دهد، سبب افزایش جریان خون‌تان می‌ گردد و مغز را تحریک می‌کند تا هورمون‌های سیتوکین را آزاد کند. این هورمون‌ها می‌توانند سطح پروستاگلاندین را که موجب بروز درد در مغز می‌ گردد، کاهش دهد.

کلینیک تخصصی مشهد ماساژ

نگاهی مختصر برخدمات ارائه شده کلینیک

مرکز تخصصی مشهد ماساژ مرکز اصلی ماساژ در مشهد دارای مجوز رسمی از فدراسیون پزشکی ورزشی و انجمن طب سنتی، همراه ماسور های حرفه ای خانم و ماسور های متخصص آقا و دارای مدرک معتبر و از همه مهمتر مدیریت قوی و متفاوت تلاش دارد بهترین خدمات ماساژ در مشهد را به شما ارائه کند تا شما عزیزان لحظاتی آرامش بخش را در مشهد ماساژ تجربه کنید. مدیریت کلینیک تخصصی مشهد ماساژ هدف خود را بر این مورد متمرکز کرده است که با ارائه ی خدمات باور نکردنی رضایت مندی شما را افزایش دهد چرا که در مجموعه مشهد ماساژ الویت اول و آخر شما عزیزان هستید. مختصری از فعالیت های مجوعه مشهد ماساژ به شرح زیر می باشد:
ماساژ کمپرس گیاهی
: این ماساژ در کاهش کوفتگی بدن و تسکین و آرامش بخشی و بهبود جریان خون تاثیرات معجزه آسایی دارد و مدت زمان استفاده از ماساژ کمپرس گیاهی طبق خواسته شما ۶۰، ۹۰ و ۱۲۰ دقیقه می باشد.
ماساژ تایلندی
: تیم حرفه ای و متخصص کلینیک مشهد ماساژ، ماساژ تایلندی که یکی از هنرهای کهن شفا بخشی در طب سنتی تایلندی است را به بهترین نحوه و در بهترین محیط به شما ارائه می کنند.
ماساژ شکلات
: ماساژ شکلات علاوه بر شفافیت و تغذیه پوست به واسطه کافئین موجود در شکلات، موجب شکستن سلولیت ها و افزایش فرایند چربی سوزی می شود. ماساژ شکلات صرفا یک ماساژ لاکچری محسوب نمی شود و برای بدن و روان بسیار مثمر ثمر خواهد بود.
ماساژ سوئدی
: باتوجه به اینکه ماساژ سوئدی اولین روش ماساژ مدرن در غرب است را می توانید در مشهد ماساژ دریافت کنید و از آن لذت ببرید.
ماساژ صورت
: ماساژ صورت ماساژی است منحصر به فرد برای کسانی که می خواهند صورتی سالم، جوان و شاداب داشته باشند. ماسورهای حرفه ای مشهد ماساژ با سال ها تجربه این ماساژ را به شما ارائه می کنند.
ماساژ کره گیاهی
: استفاده از ماساژ کره گیاهی باعث رفع خشکی و روشن شدن پوست می شود. ماساژ کره گیاهی همچنین به علت رایحه ویژه مارگارین نوعی رایحه درمانی نیز به شمار می آید.
ماساژ شمع
: با توجه به اینکه ماساژ شمع باعث تسکین درد با استفاده از روغن گرم گیاهی تاثیر بسیار زیادی در تسکین دردهای عضلانی استخوانی و اسپاسم ها دارد، چنانچه شما از درد های عضلانی رنج می برید می توانید در کلینیک تخصصی مشهد ماساژ از ماساژ شمع کمک بگیرید.
ماساژ سنگ داغ
: اگر شما نیز علاقه به ماساژ داشته و به مراکز ماساژ مراجعه کرده باشید قطعا نام ماساژ سنگ داغ را شنیده‌اید. ماساژ سنگ داغ یکی از انواع ماساژ‌هایی است که در مرکز تخصصی مشهد ماساژ عرضه می گردد.
ماساژ شیر و عسل
: ماساژ شیر و عسل به عنوان یک ماساژ نرم و از قدیمی ترین روش های ماساژ در تبت به شمار می آید. ماساژ شیر و عسل با بالاترین کیفیت را در کلینیک تخصصی مشهد ماساژ تجربه نمایید.
ماساژ رویال تایلندی
: ماساژ رویال تایلندی ترکیب کاملی است از یک ساعت ماساژ رویال تایلندی و ۳۰ دقیقه ماساژ سر و صورت است شما می توانید در مشهد ماساژ این نوع ماساژ را دریافت کنید.
ماساژ آروماتراپی
: کلمه ی آروماتراپی از دو واژه ی آروما به معنای عطر یا بو و تراپی به معنای درمان یا معالجه تشکیل شده است با انجام ماساژ آروماتراپی در مجموعه مشهد ماساژ می توانید به افزایش گردش خون و از بین بردن سموم بدن خود کمک کنید.
از خدمات دیگر در کلینیک تخصصی مشهد ماساژ می توان به خدمات اسپا، ماساژ سر، ماساژ درمانی، آموزش ماساژ درمانی، ماساژ در منزل، ماساژ بانوان مشهد، ماساژ آقایان مشهد، ماساژ دست، ماساژ پا و ماساژ پرفرمنس اشاره نمود.

مقالات مرتبط با ماساژ

تمامی حقوق این سایت متعلق به کلینیک تخصصی مشهد ماساژ می باشد.