8Undefined offset: 2
405/home/mashhadmas/domains/files_program/load_path.php
انواع شمع ماساژ - شمع ماساژ - مشهد ماساژ
مشهد ماساژ > انواع ماساژ در مشهد > انواع شمع ماساژ - شمع ماساژ

شمع ماساژ ابزاری برای ارتقاء کیفیت ماساژ

شمع ماساژ - ماساژ شمع - انواع شمع ماساژ - شمع ماساژ مشهد - شمع معطر ماساژ | کلینیک تخصصی مشهد ماساژ

شمع ماساژ - ماساژ شمع - انواع شمع ماساژ - شمع معطر ماساژ | کلینیک تخصصی مشهد ماساژ

توضیحات ابتدایی درباره شمع ماساژ

شمع ماساژ به عنوان یکی از مهمترین و اصلی ترین ابزار ماساژ است. زیرا مهمترین دلایل استفاده از شمع ماساژ به سبب خلق یک روغن گرمازا، طبیعی و خوشبو می باشد که بر کیفیت یک ماساژ مناسب می افزاید. شمع ماساژ از مواد کاملا طبیعی به صورت جامد و شبیه شمع با دارا بودن فتیله جهت روشن کردن آن جهت انجام اقدامات ماساژ مخصوص که نوعی ماساژ درمانی هم به حساب می آید مورد استفاده قرار می گیرد. فواید بهره بردن از شمع ماساژ به غیر از سهولت در انجام ماساژ شمع و ماساژ درمانی برای ماساژور، برای جوانسازی و درخشندگی پوست، رطوبت دهی به پوست بسیار کارآ است.


طریق مصرف شمع ماساژ در مشهد به این صورت است که، نخست فتیله شمع را روشن کرده، سپس اجازه می دهیم به مقدار لازم شمع ذوب شود، سپس به آرامی بر روی پوست ریخته و اقدامات ماساژ شمع و ماساژ درمانی را انجام می دهیم. همچنین شمع ماساژ در حالت جامد برای تسکین درد و مشکلات پوستی نیز مورد استفاده قرار می گیرد. ماساژور های کلینیک تخصصی مشهد ماساژ با استفاده از بهترین نوع شمع ماساژ، بالاترین کیفیت ماساژ را تقدیم حضور تان خواهند نمود.

شمع ماساژ - ماساژ شمع - انواع شمع ماساژ - شمع ماساژ مشهد - ماساژ درمانی با شمع | کلینیک تخصصی مشهد ماساژ

شمع ماساژ - ماساژ شمع - انواع شمع ماساژ - شمع ماساژ مشهد - شمع ماساژ و شادابی بدن | کلینیک تخصصی مشهد ماساژ

شمع ماساژ معطر و آرامش افزایی بدن

حس بویایی از قوی ترین حواس انسانی می باشد و تاثیر عطرها روی رفتار و واکنش های انسان بسیار شناخته شده است. به همین خاطر، شهرت شمع ماساژ معطر روز به روز بیشتر می گردد. شمع ماساژ معطر تاثیر روانی خوشایندی از محیط خوشبوی اطراف روی انسان ایجاد می نمایند. این تاثیر آروماکولوژی نامیده می گردد. بوی خوش یک شمع ماساژ روشن و معطر از طریق تبخیر مواد معطر موجود در شمع آب شده و همینطور بخش جامد آن صادر می شود. شمع ماساژ معطر برای استفاده توسط ماسور ها فوق العاده است.


معرفی انواع شمع ماساژ

شمع ماساژ تمشک تریب
شمع ماساژ تریب محافظت کننده و نرم کننده پوست، شاداب کننده و جمع کننده پوستهای افتاده، مناسب ماساژ نرم برای لیفت کردن کل پوست بدن، با رایحه تمشک مناسب انواع پوست ها. این نوع شمع ماساژ را می توانید در کلینیک تخصصی مشهد ماساژ طلب کرده و از ویژگی های خارق العاده آن بهره مند گردید. شمع ماساژ تریب از کره ی انواع میوه های خوش بو معطر و مواد طبیعی با انرژی طبیعی خورشیدی بدست آمده و جزء شمع های محرک جنسی بوده و پوست را خوش عطر و خوش بو نموده و جهت ماساژ گرم مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع شمع ماساژ تهیه شده از مواد خام گیاهی، کره شیا، تمشک، فاقد کلر و سرب و پارافین است.
بهترین نوع شمع های ماساژ موجود در بازار ایران را در سالن کلینیک تخصصی مشهد ماساژ به کار گرفته ایم تا رضایت خاطر شما گرامیان را فراهم آوریم.

شمع ماساژ - ماساژ شمع - انواع شمع ماساژ - شمع ماساژ مشهد - شمع مخصوص ماساژ | کلینیک تخصصی مشهد ماساژ

انواع ماساژ - ماساژ شمع - انواع شمع ماساژ - شمع ماساژ مشهد - شمع معطر ماساژ | کلینیک تخصصی مشهد ماساژ

شمع محیطی سرخ آئورا
اسانس هایی که به وسیله شمع ماساژ آئورا متساعد می شود این امکان را به ما می دهد بین روح و جسم اتصال ابدی و جاودان برقرار کنیم که این برای یک مدیتیشن عمیق کاملا لازم است. علاوه بر رایحه طبیعی و با کیفیت، ترکیبی از عناصر آب و خاک و آتش در این شمع ماساژ بکار رفته که برای افراد مختلف متفاوت است. این نوع شمع ماساژ بسیار خوش بو کننده، محرک و انرژی زا، جهت تقویت حافظه با بوی گرم مناسب افراد با ساختار وجودی آب و آتش می باشد. این تلفیق خارق العاده می تواند برای ساعت ها انرژی زندگی شاد و پر نشاط را به شما تقدیم نماید. این شمع تهیه شده از مواد خام گیاهی و معدنی، نعناع هندی، اسطوخودوس، پرتقال، فاقد کلر و سرب و پارافین می باشد.

شمع ماساژ آندیروبا تتو ویوالو
شمع ماساژ تتو از بهترین کره های لوازم آرایشی و بهداشتی تهیه گردیده که پوست شما را شاداب ساخته و آب رسانی خارق العاده ای را انجام می دهد. این شمع ماساژ غنی شده از بوهای منحصر به فردی ست که نتیجه تحقیقات لومن بر روی رایحه های مختلف است. بویی که از شمع ها خارج می شود کمک می نماید تا بدن فرد ریلکس شده و رها گردد از بند استرس و اضطراب و نیروی دوباره پیدا کند و لذت و تاثیر ماساژ شمع و ماساژ درمانی را بچشد. شمع ماساژ تتو جهت ماساژ بدن و انواع ماساژ های گرم فوق العاده و تاثیر گذار می باشد، به نحوی که بعد از استفاده احتیاج به استحمام در فرد و ماساژور نخواهد بود. این شمع ماساژ برای لطافت و نرم کردن پوست، بدون بو مناسب پوست های حساس مناسب می باشد. این نوع شمع ماساژ تهیه شده از مواد خام گیاهی، کره شیا، روغن آندیروبا، فاقد کلر و سرب و پارافین.

شمع ماساژ - ماساژ شمع - انواع شمع ماساژ - شمع ماساژ مشهد - بهترین نوع شمع ماساژ | کلینیک تخصصی مشهد ماساژ

شمع ماساژ - ماساژ شمع - انواع شمع ماساژ - شمع ماساژ مشهد - شمع اختصاصی ماساژ | کلینیک تخصصی مشهد ماساژ

شمع ماساژ اورلی تمشک و فلفل سیاه
انواع ماساژ به عنوان یک روش طبیعی و سنتی همیشه به عنوان عملی جهت بهبود در پویایی زندگی شخصی و اجتماعی فرد مورد توجه قرار داشته و تاثیرات مستقیم خود را بر سلامتی جسم و جان نهاده است. در این بین برای انجام ماساژ شمع می توان از شمع ماساژ بهره برد. شمع ماساژ اورلی تمشک و فلفل سیاه، یک روغن ماساژ گرم و بی نظیر می باشد که با برخورداری از رایحه های شیرین، عطرآگین و با شکوه که از مواد طبیعی و سازگار برای پوست ساخته شده، می تواند لحظاتی به یاد ماندنی و شاد را برای شما به ارمغان بیاورد.
این شمع ماساژ قابل استفاده برای بانوان و آقایان می باشد و محصول دست ساز و با کیفیت کشور اسکاتلند بوده که لوسیون بدن غنی شده ای از ویتامین E و تهیه شده از مواد طبیعی: روغن سویا، روغن بادام شیرین، کره درخت شیا، کره کاکائو و روغن جوجوبا و با رایحه های عصاره تمشک اسکاتلندی و فلفل سیاه، پرتقال، لیمو، گوجه سبز، رزماری، نعناع و سنبل هندی، مشک و عنبر و چوب می باشد.


شمع ماساژ اورلی کاکائو
عمل ماساژ را می توان از منظری خاص، تجربه ای آسمانی و فرا زمینی به حساب آورد. پیوندی جدا ناشدنی بین روح و جسم، آسمان و زمین و به عبارتی انسان و خدای خویش. همین جا ست که همه چیز که در کائنات در حال چرخش و گردش هستند در آنی و در کسری از ثانیه در یک نقطه مشترک به هم دست می دهند و آرامش عمیق در توالی ریتمی موزون و پایدار و بدیع خلق می شود. تجربه یکتا و لایتناهی به مانند ماساژ می تواند نقشی تاثیر گذار در سلامت و تندرستی چسم و جان آدمی داشته باشد. در این راستا شمع ماساژ با ایجاد روغنی جهت بهبود در روند ماساژ، یاری دهنده است در بر طرف کردن نیازهای اساسی مصرف کننده خود که زیر دستان ماساژور کلینیک تخصصی مشهد ماساژ آرامش را طلب می نماید.
شمع ماساژ شرکت اورلی توانسته محصولاتی طبیعی، دست ساز و با انواع رایحه های معطر و بی مانند ساخته و عرضه دهد به مشتاقان ماساژ درمانی و ماساژ شمع. شمع ماساژ اورلی کاکائو یکی از محصولات این شرکت می باشد که از روغن گوجه سبز، روغن درخت قلم، روغن بادام شیرین، کره کاکائو، روغن جوجوبا و همچنین لوسیونی غنی از ویتامین E و با رایحه عصاره کاکائو آماده شده و هم اکنون در کلینیک تخصصی مشهد ماساژ در حل بهره برداری برای ماساژ شمع است.

شمع ماساژ - ماساژ شمع - انواع شمع ماساژ - شمع ماساژ مشهد - شمع ماساژ و ماساژ درمانی | کلینیک تخصصی مشهد ماساژ

شمع ماساژ - ماساژ شمع - انواع شمع ماساژ - شمع ماساژ در مشهد - شمع معطر ماساژ | کلینیک تخصصی مشهد ماساژ

شمع محیطی انبه ویوالو
این شمع ماساژ با بوی انبه و مخلوطی از گیاهان خوش بو، دارای فیتیله پنبه ایی است و دود حساسیت زایی تولید نمی نماید و در همه جا قابل استفاده است. این شمع ماساژ خاص و منحصر بفرد به نوعی شاداب کننده و محرک جنسی است و نشاط فراوانی را در بدن ایجاد می نماید. اگر مایل هستید پوست تان شاداب و سر حال شود استفاده از ماساژ شمع با این نوع خاص شمع ماساژ را تجربه نمایید.
این نوع شمع ماساژ تهیه شده از مواد خام گیاهی و معدنی، کره شیا، انبه، فاقد کلر و سرب و پارافین می باشد.


نکات ایمنی در هنگام استفاده از شمع ماساژ
- شمع ماساژ را به هیچ وجه روی حیوانات امتحان ننمایید. | - هیچ گاه شمع ماساژ روشن را به حال خود رها نکنید. | - در هنگام استفاده از شمع ماساژ و در صورت مشاهده هرگونه سوزش و خارش به خوبی با آب شستشو کنید. | - همیشه ۲۵ درصد از فیلتر شمع ماساژ را تمیز نگه دارید. | - شمع ماساژ برای افراد مبتلا به آلرژی، خطر آفرین می باشد. | - احتیاط را چاشنی کار خود نمایید. | - شمع ماساژ خوراکی نمی باشد.
طریقه نگهداری شمع ماساژ

- در جای خنک و دور از آفتاب نگه داری گردد. | - شمع ماساژ را در سطوح قابل اشتعال و یا شکننده قرار ندهید. | - در صورت استفاده نکردن درب شمع ماساژ را ببندید.

شمع ماساژ - ماساژ شمع - انواع شمع ماساژ - شمع ماساژ مشهد - نگهداری شمع ماساژ | کلینیک تخصصی مشهد ماساژ

کلینیک تخصصی مشهد ماساژ

نگاهی مختصر برخدمات ارائه شده کلینیک

مرکز تخصصی مشهد ماساژ مرکز اصلی ماساژ در مشهد دارای مجوز رسمی از فدراسیون پزشکی ورزشی و انجمن طب سنتی، همراه ماسور های حرفه ای خانم و ماسور های متخصص آقا و دارای مدرک معتبر و از همه مهمتر مدیریت قوی و متفاوت تلاش دارد بهترین خدمات ماساژ در مشهد را به شما ارائه کند تا شما عزیزان لحظاتی آرامش بخش را در مشهد ماساژ تجربه کنید. مدیریت کلینیک تخصصی مشهد ماساژ هدف خود را بر این مورد متمرکز کرده است که با ارائه ی خدمات باور نکردنی رضایت مندی شما را افزایش دهد چرا که در مجموعه مشهد ماساژ الویت اول و آخر شما عزیزان هستید. مختصری از فعالیت های مجوعه مشهد ماساژ به شرح زیر می باشد:
ماساژ کمپرس گیاهی
: این ماساژ در کاهش کوفتگی بدن و تسکین و آرامش بخشی و بهبود جریان خون تاثیرات معجزه آسایی دارد و مدت زمان استفاده از ماساژ کمپرس گیاهی طبق خواسته شما ۶۰، ۹۰ و ۱۲۰ دقیقه می باشد.
ماساژ تایلندی
: تیم حرفه ای و متخصص کلینیک مشهد ماساژ، ماساژ تایلندی که یکی از هنرهای کهن شفا بخشی در طب سنتی تایلندی است را به بهترین نحوه و در بهترین محیط به شما ارائه می کنند.
ماساژ شکلات
: ماساژ شکلات علاوه بر شفافیت و تغذیه پوست به واسطه کافئین موجود در شکلات، موجب شکستن سلولیت ها و افزایش فرایند چربی سوزی می شود. ماساژ شکلات صرفا یک ماساژ لاکچری محسوب نمی شود و برای بدن و روان بسیار مثمر ثمر خواهد بود.
ماساژ سوئدی
: باتوجه به اینکه ماساژ سوئدی اولین روش ماساژ مدرن در غرب است را می توانید در مشهد ماساژ دریافت کنید و از آن لذت ببرید.
ماساژ صورت
: ماساژ صورت ماساژی است منحصر به فرد برای کسانی که می خواهند صورتی سالم، جوان و شاداب داشته باشند. ماسورهای حرفه ای مشهد ماساژ با سال ها تجربه این ماساژ را به شما ارائه می کنند.
ماساژ کره گیاهی
: استفاده از ماساژ کره گیاهی باعث رفع خشکی و روشن شدن پوست می شود. ماساژ کره گیاهی همچنین به علت رایحه ویژه مارگارین نوعی رایحه درمانی نیز به شمار می آید.
ماساژ شمع
: با توجه به اینکه ماساژ شمع باعث تسکین درد با استفاده از روغن گرم گیاهی تاثیر بسیار زیادی در تسکین دردهای عضلانی استخوانی و اسپاسم ها دارد، چنانچه شما از درد های عضلانی رنج می برید می توانید در کلینیک تخصصی مشهد ماساژ از ماساژ شمع کمک بگیرید.
ماساژ سنگ داغ
: اگر شما نیز علاقه به ماساژ داشته و به مراکز ماساژ مراجعه کرده باشید قطعا نام ماساژ سنگ داغ را شنیده‌اید. ماساژ سنگ داغ یکی از انواع ماساژ‌هایی است که در مرکز تخصصی مشهد ماساژ عرضه می گردد.
ماساژ شیر و عسل
: ماساژ شیر و عسل به عنوان یک ماساژ نرم و از قدیمی ترین روش های ماساژ در تبت به شمار می آید. ماساژ شیر و عسل با بالاترین کیفیت را در کلینیک تخصصی مشهد ماساژ تجربه نمایید.
ماساژ رویال تایلندی
: ماساژ رویال تایلندی ترکیب کاملی است از یک ساعت ماساژ رویال تایلندی و ۳۰ دقیقه ماساژ سر و صورت است شما می توانید در مشهد ماساژ این نوع ماساژ را دریافت کنید.
ماساژ آروماتراپی
: کلمه ی آروماتراپی از دو واژه ی آروما به معنای عطر یا بو و تراپی به معنای درمان یا معالجه تشکیل شده است با انجام ماساژ آروماتراپی در مجموعه مشهد ماساژ می توانید به افزایش گردش خون و از بین بردن سموم بدن خود کمک کنید.
از خدمات دیگر در کلینیک تخصصی مشهد ماساژ می توان به خدمات اسپا، ماساژ سر، ماساژ درمانی، آموزش ماساژ درمانی، ماساژ در منزل، ماساژ بانوان مشهد، ماساژ آقایان مشهد، ماساژ دست، ماساژ پا و ماساژ پرفرمنس اشاره نمود.

مقالات مرتبط با ماساژ

تمامی حقوق این سایت متعلق به کلینیک تخصصی مشهد ماساژ می باشد.