8Undefined offset: 2
405/home/mashhadmas/domains/files_program/load_path.php
تخت ماساژ - انواع تخت ماساژ - مشهد ماساژ
مشهد ماساژ > انواع ماساژ در مشهد > تخت ماساژ - انواع تخت ماساژ

تخت ماساژ مناسب برای سالن ماساژ

تخت ماساژ - انواع تخت ماساژ - سالن ماساژ | کلینیک تخصصی مشهد ماساژ

تخت ماساژ - انواع تخت ماساژ - تخت ماساژ برای ماساژ درمانی | کلینیک تخصصی مشهد ماساژ

شناخت تخت ماساژ

قطع به یقین هیچ ماساژور کارکشته ای نمی تواند بدون برخورداری از تخت ماساژ مناسب، اقدامات ماساژ را به گونه ای ایده آل برای ماساژ گیرنده انجام دهد. دسترسی راحت به تمام نقاط بدن ماساژ گیرنده، الویت اصلی در پروسه ماساژ است. همچنین در تمامی مراکز ماساژ و اسپا در مشهد، تخت های ماساژ انتخاب نخست در چیدمان فضا برای انجام اقدامات ماساژ درمانی و ریلکسی می باشد.
تخت ماساژ در واقع ستون فقرات عمل ماساژور است، بنابراین سرمایه گذاری در بهترین محصول برای شما ضرورت خاصی خواهد داشت. یکی از مهمترین تصمیماتی که در ماساژ درمانی موجود است، یافتن تخت مناسب برای ماساژ می باشد. تخت ماساژ ایده آل، ممکن است تختی قابل حمل (پرتابلثابت و یا برقی و الکتریکی باشد.
به هین دلیل است که فروش تخت ماساژ به عنوان لزوم اساسی صنعت ماساژ برای انسان به طور فزاینده ای افزایش یافته است. در این راستا کارشناسان خبره ی کلینیک تخصصی مشهد ماساژ این راهنما را برای انتخاب تخت ماساژ مناسب ترتیب داده اند تا شما عزیزان بتوانید با انواع تخت ماساژ در مشهد آشنا شوید و بهترین تخت ماساژ را انتخاب کنید.


رعایت نکات مهم هنگام خرید تخت ماساژ

اولین چیزی که باید انجام دهید درباره نیازهای خود فکر نمایید. آیا شما فقط به عنوان دانش آموز یا یک درمانگر تازه کار در ماساژ مشهد شروع به کار در حیطه ماساژ کرده اید؟ آیا در زمینه ماساژ و ماساژ درمانی در مشهد حرفه ای هستید؟ آیا مرکز ماساژ در مشهد از آن خودتان می باشد؟ یا اینکه عموما به صورت سیار به ماساژ در مشهد مشغول هستید؟ به یاد داشته باشید، تخت ماساژ ی که خریداری می نمایید قرار است تا سالیان دراز با شما باشد. شاید شما می خواهید تختی قابل حمل و پرتابل برای شروع داشته باشید و سپس در آینده اقدام به خرید تختی ثابت نمایید. وقت خود را برای برنامه ریزی در راستای نیازهایتان قرار دهید. هم اکنون در کلینیک تخصصی مشهد ماساژ انواع تخت های ماساژ با کارآیی های متفاوت در اختیار خواستاران دریافت ماساژ در مشهد موجود هست.

تخت ماساژ - انواع تخت ماساژ - خرید تخت ماساژ برای سالن ماساژ | کلینیک تخصصی مشهد ماساژ

تخت ماساژ - انواع تخت ماساژ - تخت چوبی ماساژ | کلینیک تخصصی مشهد ماساژ

تنظیم میزان بودجه برای خرید تخت ماساژ
بیشترین پولی که می توانید برای خرید تخت ماساژ هزینه کنید چقدر می باشد؟ مهم است مقدار بودجه خود را بر حسب توان مالی تان تنظیم کنید. تخت ها با کیفیت بالا قیمت بیشتری نسبت مدل های ارزان تر دارند و ما پیشنهاد می کنیم بر روی تخت ماساژ با کیفیت سرمایه گذاری کنید. در صورت لزوم تمام هزینه های مربوطه شامل: حمل و نقل، لوازم جانبی و کیف حمل را در نظر بگیرید. ممکن است تصمیم بگیرید که در طول چند ماه و به صورت جداگانه محصولات مرتبط را خریداری نمایید تا بتوانید همه چیزهایی که نیاز دارید را داشته باشید.


میزان راحتی
هر تخت ماساژ ی را که انتخاب می نمایید، به هیچ وجه عوامل ارگونومی و راحتی را نادیده نگیرید. شما می خواهید حداقل سه فاکتور را در نظر بگیرید: وزن حمل، ارتفاع و عرض تخت.
یکی دیگر از مهمترین موارد در راحتی، جنس بدنه و کیفیت فوم می باشد. ضروری است محصولی خریداری نمایید دارای کیفیت بالا در جنس بدنه جهت مقاومت در برابر خراش، ساییدگی و همچنین اثرات جانبی در تماس با روغن و دیگر لوازم ماساژ باشد.
همه تخت های ماساژ دارای وزن تحملی مشخصی هستند، لازم می باشد مقدار حداکثر وزن افرادی که قرار است از تخت استفاده کنند را در نظر بگیرید. ابعاد تخت در طول و عرض نیز به ابعاد حداکثری افراد مرتبط امی باشد. همچنین لازم جهت راحتی بیشتر ماساژ گیرنده برای اعمال تکنیک های ماساژ قسمت هایی همچون: استراحتگاه سر و دست را نیز در نظر بگیرید.

تخت ماساژ - انواع تخت ماساژ - کیفیت تخت ماساژ | کلینیک تخصصی مشهد ماساژ
تخت ماساژ - انواع تخت ماساژ - لوازم جانبی تخت ماساژ | کلینیک تخصصی مشهد ماساژ

بررسی لوازم جانبی تخت ماساژ

برخورداری از لوازم جانبی مناسب می تواند در بهبود کیفیت ماساژ نقشی موثر داشته باشد. دانستن اینکه چه نوع لوازم جانبی مورد نیازتان است، گام نخست در خرید هر یک از آنها می باشد.
_
کیف حمل: اگر تخت ماساژ از نوع پرتابل است لازم است برای آن کیفی حمل مخصوصی نیز تهیه نمایید تا بتوانید به راحتی آن را حمل کنید.
_
ملزومات یکبار مصرف: ادواتی مثل: رول، محلفه، لباس ماساژ و حتی شورت زنانه و مردانه از جمله وسائل یکبار مصرف لازم برای هر جلسه ماساژ می باشد.
_ بولستر
: بلوستر ماساژ به بالشتک زیرپایی می گویند که در زیر پاهای فرد قرار می دهند تا کیفیت پا افزایش یابد که منجر به آرامش و خون رسانی بیشتر است.


انواع تخت ماساژ

_ تخت آلومینیومی: این تخت ماساژ بیشتر به صورت پرتابل (قابل حمل) طراحی و ساخته شده اند. ویژگی آنها عبارتند از: سبکی، قابلیت جابجایی سریع، کیفیت مناسب و ضعف در محیط هایی که دارای رطوبت بالا هستند.
_ تخت برقی
: این تخت ماساژ همانگونه که از نامش بر می آید، به صورت الکتریکی کار می نمایند. به این صورت که ممکن است برای انجام تکنیک خاصی از ماساژ، مقدار شیب دستگاه را بیشتر نماییم، پس تنها کافی ست دکمه مربوطه را فشار دهیم.
_ تخت چوبی
: این تخت ماساژ هم به صورت ثابت و هم پرتابل و متحرک طراحی و ساخته شده است. ویژگی آنها عبارتند از: کیفیت بالا، مقاوم در برابر رطوبت، زیبایی، ایجاد احساس طبیعی و وزن بیشتر می باشد.
_
نوع دیگر از تقسیم بندی بر اساس نوع جنس پایه ها نیز برای این تخت ها وجود دارد، تخت های پایه چوبی و پایه آلومینیومی. از میان این دو، تخت ماساژ پایه آلومینیومی وزن سبک تر و در عین حال قیمت بیشتری را نیز دارند، اما زیبایی و جذابیت چوب را ندارند.

تخت ماساژ - انواع تخت ماساژ - سالن ماساژ - ماساژ درمانی | کلینیک تخصصی مشهد ماساژ

کلینیک تخصصی مشهد ماساژ

نگاهی مختصر برخدمات ارائه شده کلینیک

مرکز تخصصی مشهد ماساژ مرکز اصلی ماساژ در مشهد دارای مجوز رسمی از فدراسیون پزشکی ورزشی و انجمن طب سنتی، همراه ماسور های حرفه ای خانم و ماسور های متخصص آقا و دارای مدرک معتبر و از همه مهمتر مدیریت قوی و متفاوت تلاش دارد بهترین خدمات ماساژ در مشهد را به شما ارائه کند تا شما عزیزان لحظاتی آرامش بخش را در مشهد ماساژ تجربه کنید. مدیریت کلینیک تخصصی مشهد ماساژ هدف خود را بر این مورد متمرکز کرده است که با ارائه ی خدمات باور نکردنی رضایت مندی شما را افزایش دهد چرا که در مجموعه مشهد ماساژ الویت اول و آخر شما عزیزان هستید. مختصری از فعالیت های مجوعه مشهد ماساژ به شرح زیر می باشد:
ماساژ کمپرس گیاهی
: این ماساژ در کاهش کوفتگی بدن و تسکین و آرامش بخشی و بهبود جریان خون تاثیرات معجزه آسایی دارد و مدت زمان استفاده از ماساژ کمپرس گیاهی طبق خواسته شما ۶۰، ۹۰ و ۱۲۰ دقیقه می باشد.
ماساژ تایلندی
: تیم حرفه ای و متخصص کلینیک مشهد ماساژ، ماساژ تایلندی که یکی از هنرهای کهن شفا بخشی در طب سنتی تایلندی است را به بهترین نحوه و در بهترین محیط به شما ارائه می کنند.
ماساژ شکلات
: ماساژ شکلات علاوه بر شفافیت و تغذیه پوست به واسطه کافئین موجود در شکلات، موجب شکستن سلولیت ها و افزایش فرایند چربی سوزی می شود. ماساژ شکلات صرفا یک ماساژ لاکچری محسوب نمی شود و برای بدن و روان بسیار مثمر ثمر خواهد بود.
ماساژ سوئدی
: باتوجه به اینکه ماساژ سوئدی اولین روش ماساژ مدرن در غرب است را می توانید در مشهد ماساژ دریافت کنید و از آن لذت ببرید.
ماساژ صورت
: ماساژ صورت ماساژی است منحصر به فرد برای کسانی که می خواهند صورتی سالم، جوان و شاداب داشته باشند. ماسورهای حرفه ای مشهد ماساژ با سال ها تجربه این ماساژ را به شما ارائه می کنند.
ماساژ کره گیاهی
: استفاده از ماساژ کره گیاهی باعث رفع خشکی و روشن شدن پوست می شود. ماساژ کره گیاهی همچنین به علت رایحه ویژه مارگارین نوعی رایحه درمانی نیز به شمار می آید.
ماساژ شمع
: با توجه به اینکه ماساژ شمع باعث تسکین درد با استفاده از روغن گرم گیاهی تاثیر بسیار زیادی در تسکین دردهای عضلانی استخوانی و اسپاسم ها دارد، چنانچه شما از درد های عضلانی رنج می برید می توانید در کلینیک تخصصی مشهد ماساژ از ماساژ شمع کمک بگیرید.
ماساژ سنگ داغ
: اگر شما نیز علاقه به ماساژ داشته و به مراکز ماساژ مراجعه کرده باشید قطعا نام ماساژ سنگ داغ را شنیده‌اید. ماساژ سنگ داغ یکی از انواع ماساژ‌هایی است که در مرکز تخصصی مشهد ماساژ عرضه می گردد.
ماساژ شیر و عسل
: ماساژ شیر و عسل به عنوان یک ماساژ نرم و از قدیمی ترین روش های ماساژ در تبت به شمار می آید. ماساژ شیر و عسل با بالاترین کیفیت را در کلینیک تخصصی مشهد ماساژ تجربه نمایید.
ماساژ رویال تایلندی
: ماساژ رویال تایلندی ترکیب کاملی است از یک ساعت ماساژ رویال تایلندی و ۳۰ دقیقه ماساژ سر و صورت است شما می توانید در مشهد ماساژ این نوع ماساژ را دریافت کنید.
ماساژ آروماتراپی
: کلمه ی آروماتراپی از دو واژه ی آروما به معنای عطر یا بو و تراپی به معنای درمان یا معالجه تشکیل شده است با انجام ماساژ آروماتراپی در مجموعه مشهد ماساژ می توانید به افزایش گردش خون و از بین بردن سموم بدن خود کمک کنید.
از خدمات دیگر در کلینیک تخصصی مشهد ماساژ می توان به خدمات اسپا، ماساژ سر، ماساژ درمانی، آموزش ماساژ درمانی، ماساژ در منزل، ماساژ بانوان مشهد، ماساژ آقایان مشهد، ماساژ دست، ماساژ پا و ماساژ پرفرمنس اشاره نمود.

مقالات مرتبط با ماساژ

تمامی حقوق این سایت متعلق به کلینیک تخصصی مشهد ماساژ می باشد.