8Undefined offset: 2
405/home/mashhadmas/domains/files_program/load_path.php
سنگ ماساژ - ماساژ سنگ داغ - مشهد ماساژ
مشهد ماساژ > انواع ماساژ در مشهد > سنگ ماساژ - ماساژ سنگ داغ

انواع سنگ ماساژ برای ماساژ درمانی

سنگ داغ - ماساژ سنگ داغ در مشهد - انواع سنگ داغ ماساژ - سالن ماساژ | کلینیک تخصصی مشهد ماساژ

سنگ داغ - ماساژ سنگ داغ در مشهد - انواع سنگ داغ ماساژ | کلینیک تخصصی مشهد ماساژ

خواص انواع سنگ ماساژ برای پروسه ی ماساژ درمانی

ماساژ سنگ داغ که در حال حاضر یکی از محبوب ترین ماساژ در مشهد به حساب می آید، تصور مى‌شود که حدود دوهزار سال پیش در کشور چین آغاز شده است. پس از آن، تکنیک استفاده از سنگ داغ براى درمان، در بسیارى از فرهنگ‌هاى مختلف از جمله آمریکا، آفریقا، مصر و هند استفاده شده است.
_
سنگ ماساژ داغ با کیفیت باید گرما را به خوبی در خود برای چندین ساعت حفظ کند.
_
سنگ ماساژ خوب توپر است و به سختی شکسته و از بین می رود.
_
سنگ های ماساژ مرغوب معمولا دارای رنگ بسیار تیره هستند.
_
به طور کلی سنگ های مخصوص ماساژ داغ از نوع سنگ های آتشفشانی بازالت می باشد.
_
سنگ های ماساژ خوب و مناسب باید سطحی صاف و صیقلی داشته باشد.
_
سنگ های ماساژ مخصوص ماساژ سنگ داغ باید به راحتی قابل شستشو و تمیز کردن باشد (به ویژه اگر در تماس با روغن ماساژ باشد).


نکات حیاتی برای حفظ کیفیت سنگ داغ ماساژ

_ از گذاردن سنگ ها در داخل ماکرویوو یا فِر به شدت دوری کنید.
_
قبل از استفاده سنگ ها بر روی بدن فرد، اطمینان حاصل نمایید که مقدار درجه حرارت سنگ ها برای فرد ناراحت کننده نباشد. بعد از اتمام کار سنگ ها را تمیز نمایید (اگر با روغن برخورد داشته باشند).
_
حتما از جعبه چوبی بامبو برای نگهداری از سنگ داغ بهره ببرید.
_
سنگ های داغ ماساژ را در زمان استفاده در داخل هیتر مخصوص قرار دهید.
__
نکته مهم: گاهی اوقات سنگ‌های سرد نیز در ماساژ سنگ داغ مورد استفاده قرار می‌ گیرند (در کلینیک تخصصی مشهد ماساژ نیز این مهم انجام می گیرد تا خواستاران ماساژ در مشهد رضایت کامل داشته باشند). معمولا این نوع سنگ‌ها پس از قرار دادن سنگ‌های گرم بر روی بدن مورد استفاده قرار می‌ گیرند به منظور آرام کردن رگ‌های خونی تحریک شده و حفظ سلامت پوست. تقریبا می‌توان گفت مانند تمامی انواع ماساژ ماساژ سنگ داغ نیز یک جایگزین برای بسیاری از درمان‌های پزشکی می باشد. از این نوع ماساژ برای درمان بسیاری از بیماری‌ها استفاده می‌ گردد.

سنگ داغ - ماساژ سنگ داغ در مشهد - انواع سنگ داغ ماساژ - کیفیت سنگ داغ ماساژ | کلینیک تخصصی مشهد ماساژ

سنگ داغ - ماساژ سنگ داغ در مشهد - انواع سنگ داغ ماساژ - ماساژ بانوان | کلینیک تخصصی مشهد ماساژ

داستان سنگ داغ و ماساژ سنگ داغ

ماساژ درمانی با استفاده از سنگ داغ مخصوص نقش بسزایی در ایجاد آرامش و زدودن خستگی و درد دارد. این سنگ های داغ ماساژ پس از آنکه در پشت و یا در هر بخش دیگر بدن فرد قرار می گیرد باعث افزایش گردن خون در ناحیه ی مذکور و ایجاد احساس آرامش و لذت در کل بدن می شود. ایده اصلی استفاده از این سنگ داغ ماساژ، مزایای آنها برای آرامش و کاهش سفتی در عضلات می باشد. با این حال، مراکز ماساژ در مشهد برای انجام خدمات خود نیاز به خرید این سنگ ها دارند، زیرا بسیاری از مشتریان علاقه مند به استفاده از آنها هستند. حال می بایست در نظر داشت چه مواردی در خرید این لوازم ماساژ ضروری اهمیت به سزایی دارد؟ با کارشناسان زبده ی کلینیک تخصصی مشهد ماساژ همراه باشید تا اطلاعات کاملی در مورد سنگ داغ ماساژ که در سالن های ماساژ مشهد به کار می رود کسب نمایید.

نحوه ی انتخاب انواع سنگ داغ برای ماساژ درمانی

حتما در زمان خرید انواع گوناگون سنگ های ماساژ را تهیه نمایید:
_ سنگ ماساژ قابل استفاده برای ران، پشت و معده _ سنگ ماساژ مینیاتور نقطه ای فشرده برای ماساژ عضلات با بافت عمیق و درونی | _ سنگ ماساژ قابل استفاده برای بازو، پا، گردن، ساق پا و کف دست _ سنگ ماساژ چاکرا _ سنگ ماساژ قابل استفاده برای پشت _ سنگ ماساژ اختصاصی انگشتان پا _ سنگ ماساژ برای پا و کف دست | _ سنگ ماساژ برای پشت زانو و پشت کمر _ سنگ ماساژ قابل استفاده تاج سر، مخچه و بالای سر _ سنگ ماساژ مختص ساق پا

سنگ داغ - ماساژ سنگ داغ در مشهد - انواع سنگ داغ ماساژ - ماساژ درمانی | کلینیک تخصصی مشهد ماساژ

سنگ داغ - ماساژ سنگ داغ در مشهد - انواع سنگ داغ ماساژ - خواص سنگ داغ | کلینیک تخصصی مشهد ماساژ

دلایل مقبولیت و محبوبیت سنگ داغ ماساژ

کمک به درمان بیماری ها: کمک به بهبود وضعیت افراد مبتلا به فشار خون بالا، آرتریت و سایر اختلالات.
کاهش استرس
: یک ماساژ سنگ داغ ثابت می کند که واقعا در کاهش استرس موثر می باشد و به ذهن شما کمک می نماید تا آرام گردد. گرچه با استرس فیزیکی و روانی مواجه هستیم، ماساژ با سنگ داغ می تواند به کاهش استرس کمک نماید.
آرامش عضلات
: علاوه بر این، ماساژ درمانی سنگ گرم نیز باعث بهبود وضعیت عضلات می گردد. نه تنها عضلات شما را ریلکس می نماید، بلکه برای آرام کردن بافت های زیرین نیز مفید خواهد بود.
بهبود خواب
: سنگ بازالت برای کاهش اضطراب و خستگی عالی می باشد و در نتیجه شما قادر خواهید بود روال خواب خوب خود را مشاهده نمایید.


بدن شما را احیا می کند: ماساژ سنگ داغ باعث بهبود روند حذف سموم مضر بدن و احیای انرژی در انسان می گردد.
بهبود در گردش خون
: ماساژ با سنگ برای جریان خون و انتقال مواد مغذی بسیار عالی می باشد و در نتیجه به سلامت جسمی و روانی کمک می نماید.
بازیابی بعد از آسیب
: همه افرادی که دچار جراحت و گرفتگی های شده اند، استفاده از سنگ ماساژ باعث تسریع در بهبودی می گردد.
در طول انجام ماساژ سنگ داغ سنگ‌های صاف و گرم در قسمت‌های خاصی از بدن قرار می‌ گیرند. این نوع سنگ‌ها سنگ‌های عادی نبوده بلکه سنگ‌های آتشفشانی هستند که قابلیت نگه داشتن بسیار بالای گرما در خود را دارند. بر اساس یافته محققان این سنگ‌ها می‌توانند ۱۳۰ تا ۱۴۵ درجه سانتی گراد گرم گردند. در حال حاضر بهترین نوع با بالاترین کیفیت سنگ داغ برای ماساژ در مشهد در کلینیک تخصصی مشهد ماساژ موجود است.

سنگ داغ - ماساژ سنگ داغ در مشهد - انواع سنگ داغ ماساژ - فواید سنگ داغ ماساژ | کلینیک تخصصی مشهد ماساژ

کلینیک تخصصی مشهد ماساژ

نگاهی مختصر برخدمات ارائه شده کلینیک

مرکز تخصصی مشهد ماساژ مرکز اصلی ماساژ در مشهد دارای مجوز رسمی از فدراسیون پزشکی ورزشی و انجمن طب سنتی، همراه ماسور های حرفه ای خانم و ماسور های متخصص آقا و دارای مدرک معتبر و از همه مهمتر مدیریت قوی و متفاوت تلاش دارد بهترین خدمات ماساژ در مشهد را به شما ارائه کند تا شما عزیزان لحظاتی آرامش بخش را در مشهد ماساژ تجربه کنید. مدیریت کلینیک تخصصی مشهد ماساژ هدف خود را بر این مورد متمرکز کرده است که با ارائه ی خدمات باور نکردنی رضایت مندی شما را افزایش دهد چرا که در مجموعه مشهد ماساژ الویت اول و آخر شما عزیزان هستید. مختصری از فعالیت های مجوعه مشهد ماساژ به شرح زیر می باشد:
ماساژ کمپرس گیاهی
: این ماساژ در کاهش کوفتگی بدن و تسکین و آرامش بخشی و بهبود جریان خون تاثیرات معجزه آسایی دارد و مدت زمان استفاده از ماساژ کمپرس گیاهی طبق خواسته شما ۶۰، ۹۰ و ۱۲۰ دقیقه می باشد.
ماساژ تایلندی
: تیم حرفه ای و متخصص کلینیک مشهد ماساژ، ماساژ تایلندی که یکی از هنرهای کهن شفا بخشی در طب سنتی تایلندی است را به بهترین نحوه و در بهترین محیط به شما ارائه می کنند.
ماساژ شکلات
: ماساژ شکلات علاوه بر شفافیت و تغذیه پوست به واسطه کافئین موجود در شکلات، موجب شکستن سلولیت ها و افزایش فرایند چربی سوزی می شود. ماساژ شکلات صرفا یک ماساژ لاکچری محسوب نمی شود و برای بدن و روان بسیار مثمر ثمر خواهد بود.
ماساژ سوئدی
: باتوجه به اینکه ماساژ سوئدی اولین روش ماساژ مدرن در غرب است را می توانید در مشهد ماساژ دریافت کنید و از آن لذت ببرید.
ماساژ صورت
: ماساژ صورت ماساژی است منحصر به فرد برای کسانی که می خواهند صورتی سالم، جوان و شاداب داشته باشند. ماسورهای حرفه ای مشهد ماساژ با سال ها تجربه این ماساژ را به شما ارائه می کنند.
ماساژ کره گیاهی
: استفاده از ماساژ کره گیاهی باعث رفع خشکی و روشن شدن پوست می شود. ماساژ کره گیاهی همچنین به علت رایحه ویژه مارگارین نوعی رایحه درمانی نیز به شمار می آید.
ماساژ شمع
: با توجه به اینکه ماساژ شمع باعث تسکین درد با استفاده از روغن گرم گیاهی تاثیر بسیار زیادی در تسکین دردهای عضلانی استخوانی و اسپاسم ها دارد، چنانچه شما از درد های عضلانی رنج می برید می توانید در کلینیک تخصصی مشهد ماساژ از ماساژ شمع کمک بگیرید.
ماساژ سنگ داغ
: اگر شما نیز علاقه به ماساژ داشته و به مراکز ماساژ مراجعه کرده باشید قطعا نام ماساژ سنگ داغ را شنیده‌اید. ماساژ سنگ داغ یکی از انواع ماساژ‌هایی است که در مرکز تخصصی مشهد ماساژ عرضه می گردد.
ماساژ شیر و عسل
: ماساژ شیر و عسل به عنوان یک ماساژ نرم و از قدیمی ترین روش های ماساژ در تبت به شمار می آید. ماساژ شیر و عسل با بالاترین کیفیت را در کلینیک تخصصی مشهد ماساژ تجربه نمایید.
ماساژ رویال تایلندی
: ماساژ رویال تایلندی ترکیب کاملی است از یک ساعت ماساژ رویال تایلندی و ۳۰ دقیقه ماساژ سر و صورت است شما می توانید در مشهد ماساژ این نوع ماساژ را دریافت کنید.
ماساژ آروماتراپی
: کلمه ی آروماتراپی از دو واژه ی آروما به معنای عطر یا بو و تراپی به معنای درمان یا معالجه تشکیل شده است با انجام ماساژ آروماتراپی در مجموعه مشهد ماساژ می توانید به افزایش گردش خون و از بین بردن سموم بدن خود کمک کنید.
از خدمات دیگر در کلینیک تخصصی مشهد ماساژ می توان به خدمات اسپا، ماساژ سر، ماساژ درمانی، آموزش ماساژ درمانی، ماساژ در منزل، ماساژ بانوان مشهد، ماساژ آقایان مشهد، ماساژ دست، ماساژ پا و ماساژ پرفرمنس اشاره نمود.

مقالات مرتبط با ماساژ

تمامی حقوق این سایت متعلق به کلینیک تخصصی مشهد ماساژ می باشد.